TERABELLA TILE

TERABELLA TILE

Kivist kattega terasest katusesüsteem on suurepärane võimalus pikaajalisel muljetavaldava katuse jaoks. Kivist kattekihiga terasest katusesüsteemide pakkumine on tipptasemel jõudluse ja projekteerimise osas. Kivist kaetud terasetooted on unikaalsed.

Toote üksikasjad

TERRABELLA TILE, kiviga kaetud terasest katusesüsteem

Kivist kattega terasest katusesüsteemide eelised

Veekindel   Anti lumi   Soojusisolatsioon   Tuleohutus   Vastupidi taifuunile   Maavärina vastu

kivi kaetud katuse süsteem .jpg


Suurus: 1335 * 420mm

Kehtiv suurus: 1280 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

TERRABELLA TILI peamiselt värvi kaart , kivist kattega terasest katusesüsteem

"Kiviga kaetud metallkatus", kasutades looduslikku basaltti, kulumiskindlust, vee imendumise määr madal, müra vähendamine ja heliisolatsioon, anorgaanilised pigmendid, kõrge temperatuuriga paagutamisvärv, värvipüsivus.

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpg

TERRABELLA TILE materjalid, kiviga kaetud terasest katusesüsteem

Akrüülist klaaskiht. Selleks, et saada poolpikkuses viimistlus, parandage kruusate sidumisvõimet ja vältige alumist kihti läbitavat vihmavee.

Värviline kivi kiht - Et kaitsta plaati ultraviolettkiirgust, vähendada vihmust ja parandada dekoratiivset mõju.

Akrüülkleebitav kiht - kleepige kivi kruusad Galvalume teraslehele ja kaitseke lehte.

Kaitsev kiht - Galvalume katte kaitsmiseks suurendage korrosioonikindlust ja adhesiooni.

Alumiinium-tsinkkattekiht (Galvalume kattekiht) - Energia säästmiseks ja toote eluea pikendamiseks suure kuumust peegeldava kiiruse ja katte korrosioonikindluse tagajärjel.

Teraslehtkiht - kõrge tugevusega kola-rull-terasleht.

Alumiinium-tsinkkattekiht (Galvalume kattekiht) - Energia säästmiseks ja toote eluea pikendamiseks suure kuumust peegeldava kiiruse ja katte korrosioonikindluse tagajärjel.

Kaitsev kiht - Galvalume katte kaitsmiseks suurendage korrosioonikindlust ja adhesiooni.

kivi kaetud metallkattega plaatide materjal .jpg

Miks valida Uus Sunlight TERRABELLA TILE, kiviga kaetud terasest katusesüsteem

Uus Sunlight kiviga kaetud teraskate on üks Austraalia kõige kogenumad ja usaldusväärsed Katuse restaureerimise ja värvimise ettevõtted. Meie peamine teenus Sydney on katuse restaureerimine . Professionaalse ja usaldusväärse katusekogemuse pakkumise üle 15-aastase kogemusega teostab uue päikesekiirusega kiviga kaetud teraskatuse kvaliteeti. Sellepärast võib Able Roof Restoration enesekindlalt pakkuda oma teenustele garantiid. Meie teenused hõlmavad katusetööd , katusetööd , katusetööd , katusetööd   hooldus, Katuse ümberkerimine, Katusetõmbamine, Katusekatte laiendamine, Katuse maalimine ja klaasimine Sydney laias. Pakume ka veepihustust ja kõrgsurve puhastamist, vihmaveerennistust, Colorbond'i katusekatteid, katuse ülevaatusi, nõuandeid ja hinnapakkumisi.

Aastate jooksul on teie katus kaetud vetikate, sambla, värvimise ja igasuguste prahtudega. Meie Able Roofi restaureerimisega Sydney'is kasutage meie aastatepikkust kogemust selliste esinemiste vastu võitlemiseks ja katuse taastamiseks, jättes oma maja oma naabrite kadeduseks.

Valides ainult kõige usaldusväärsemaid ja usaldusväärsemaid materjale, tagab Able Roofing kõigi oma katuseprofiilide kvaliteedi ja tipptaseme. Meie tarnete hulka kuuluvad Dulux, ACE lõikurid, Shieldcoat ja Nutech värvid.

Me mõistame usaldusväärsuse tähtsust ja teie kohaliku kogukonna liikmena; me püüdma pakkuda kvaliteetset katusekattematerjale mõistlikel hindadel vastavalt teie vajadustele.

Able Roofi restaureerimise ajal on meil litsents ja järgige töökindluse eetikat, kui ta oma katust taastada. Heade turvameetmete abil tõestatud tee abil aitame tagada, et meie kliendid saavad oma katuse taastada TTO nõuetele vastaval viisil. Meie töötajad on väga hästi koolitatud ja koolitatud, et tagada kõrgeima kvaliteediga laevaomanike võimalus saada laeva. Pakume ka parimaid ja ohutumaid võimalusi, mis saavutavad teie katuse taastamise soovitud tulemuse.

Kiviga kaetud terasest katuse lõpetatud projektid kivi kaetud metallist katusekivide maja .jpg

stone coated steel roof tiles .JPG

TERRABELLA TILE, kiviga kaetud terasest katusesüsteem

Monier roof tiles.JPG


package of roof tiles.JPG

package.jpg

Paari:Loksutada XD kiviga kaetud Järgmise:Metallkatuseplaadid

Küsitlus