Kivi kaetud terasest katuste plussid ja miinused

Kivi kaetud terasest katuste plussid ja miinused

Kivi kaetud terasest katus on kauakestev muljetavaldav otsin katuse suurepärane võimalus. Pakub ülim jõudlus ja projekteerimine on kivi polümeerikattega Steel Katusetööd Systems on umbes. Kivi kaetud terasest tooteid on ainulaadne.

Toote üksikasjad

kivi kaetud terasest katuste plusse ja miinuseid Türkmenistanis

Ära kivi kaetud terasest katuste Türkmenistanis

Veekindel Anti lumi Soojusisolatsioon Tulekahju ennetamise Vastu panna taifuun Anti maavärin

stone coated roofing in Nigeria .jpg

Hot sell roof tiles in Nigeria .jpg

stone coated roofing sheet .jpg


Suurus: 1320 * 420mm

Sobiv suurus: 1280 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)


Peamiselt kivi värvikaart kaetud terasest katus

"Kivi kaetud metallist katus klotsi" kasutades looduslikke basalt, kulumiskindlus, veeimavuse kiirus madal, müra vähendamise ja heli isolatsioon, anorgaanilised pigmendid, Kuumuskindlad paagutamise värvi, värvi stabiilsuse.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

Materjalid kivi kaetud terasest katus

Lagi kivist kaetud roostevabast terasest kasutatakse sisaldaksid katuse tuulutusavad, vilkuv torustik, ridge tuulutusavade ja vihmaveerennid kaitse. Need kõik teha kivist kaetud roostevabast terasest. Materjal on vajalik ka hoone, nagu rake hõlmab, starter ribad, orud, hermeetik ja tarvikud.

material of stone coated metal roof tiles .jpg

Puudused kivi kaetud terasest katus

Seal on mõned puudused kaetud terasest katus kivi. Algul on rohkem kui regulaarne asfaldi katus. Kasutatud Looduskivid võib luua värvi ebakõlasid. Plaadid kattuvad ja ei ole blokeeringu, mis võib tekitada probleeme, kui lumi, vihm, tuul läbi saama. Seda tüüpi katuste kasutab avatud kinnitid, mis saab rooste tõttu vee kokkupuute või lõksu niiskuse jooksul. Batten tüüpi süsteemid on altid niiskuse ja kondensatsiooni, mis võib ajas mädanema. Kivi kaetud vöötohatis on mõnevõrra uue; mitte iga katuse paigaldaja teaksite, kuidas paigaldada õigesti.

Peamine on, et kuigi kivi kaetud terasest katus on suhteliselt uus, hüved kaaluvad üles puudused. Kuigi rahanduse ja eelarve arvesse terasest katus, on ehitajad, kes on paigaldada seda tüüpi katuste lisaraha parem valik. Kivi kaetud terasest katuste seista ajaproovile ja kaugele minetaksid bituumensindel või odavam katuste meetodeid. Kui kodu või hoone katusele on paigaldatud on tugev edasimüügi väärtus, siis see võib olla hea valik. See on üks pikima kestva, kõige vastupidavam katus süsteemide turul täna.

Sest tema vastupanu ilmastiku, elemente ja praktiliselt olematud hoolduskulud, kivi kaetud terasest katus on optimaalne valik peaaegu iga hoone, andes sõitjate kavatsete viibida oma kodus kaua. Need plaanite müüa oma kodu tulevikus ei taha investeerida seda tüüpi katuste, ainult sellepärast, et nad ei ole läheduses pöörduda tagasi oma investeeringuid või korvata kulud katus, kui maja on müüdud.

Kohtuasi dušš s toon kaetud terasest katus

stone coated metal roof tiles house .jpg


kivi kaetud terasest katuste plusse ja miinuseid,

Klibu disain

Suurus: 1320 * 420mm

Sobiv suurus: 1280 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Pakett: 560-600 tk kohta paketid

20ft conainer: 8000-9000 tk 20 ft konteiner

Paketid kivi kaetud terasest katus

package.jpg

Hot Tags: kivi kaetud terasest katuste plusse ja miinuseid, Hiina tootjad, tarnijad, tehase firma, hulgimüük, osta, odav, madala hinnaga tooteid
Paari:Vikerkaarekiviga kaetud laastukatused Järgmise:Küünte / kruvi värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid

Küsitlus

You Might Also Like