Kiviga kaetud vöötohatis

Kiviga kaetud vöötohatis

Kivist kattega terasest katusekiviga kasutatakse mitmesuguste stiilide ja konstruktsioonide, näiteks puite-, teras-, betoonkonstruktsioonide kaldus katuseprojekte. Samuti kasutatakse projekte lamekatuste vahetamiseks olemasolevate ehitiste kalduskatetega, vana katusetööd ja kaunistamiseks osa ehitistest jne.

Toote üksikasjad

kivist kaetud vöötohatis

Guered roof tiles factory .jpg

Suurus: 1320 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Peamiselt värvitud kiviga kaetud vöötohatis

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpg

Kivist kaunistatud katusesindikaator

Akrüülist klaaskiht. Selleks, et saada poolpikkuses viimistlus, parandage kruusate sidumisvõimet ja vältige alumist kihti läbitavat vihmavee.

Värviline kivi kiht - Et kaitsta plaati ultraviolettkiirgust, vähendada vihmust ja parandada dekoratiivset mõju.

Akrüülkleebitav kiht - kleepige kivi kruusad Galvalume teraslehele ja kaitseke lehte.

Kaitsev kiht - Galvalume katte kaitsmiseks suurendage korrosioonikindlust ja adhesiooni.

Alumiinium-tsinkkattekiht (Galvalume kattekiht) - Energia säästmiseks ja toote eluea pikendamiseks suure kuumust peegeldava kiiruse ja katte korrosioonikindluse tagajärjel.

Teraslehtkiht - kõrge tugevusega kola-rull-terasleht.

Alumiinium-tsinkkattekiht (Galvalume kattekiht) - Energia säästmiseks ja toote eluea pikendamiseks suure kuumust peegeldava kiiruse ja katte korrosioonikindluse tagajärjel.

Kaitsev kiht - Galvalume katte kaitsmiseks suurendage korrosioonikindlust ja adhesiooni.

kivi kaetud metallkattega plaatide materjal .jpg

Puudused kiviga kaetud vöötohatises

Kivist kaetud terasest katusega on mõned puudused. Esialgsed kulud on rohkem kui regulaarne asfaltkate. Kasutatavad looduslikud kivid võivad tekitada värvikordseid vastuolusid. Paneelid kattuvad ja ei blokeeri, mis võib tekitada probleeme, kui lund, vihm või tuul läbiksid. Selline katusekate kasutab avatavad kinnitusdetailid, mis võivad aja jooksul roosteta kokku puutuda veega kokkupuutel või niiskuse lõksu. Batten-tüüpi süsteemid on niiskuse ja kondenseerumisega seotud, mis võivad aeg-ajalt mädaneda. Kivist kattekihid on mõnevõrra uued; mitte iga katuse paigaldaja ei tea, kuidas neid õigesti paigaldada.

Lõpptulemus on see, et kuigi kiviga kaetud teraskatus on üsna uus, on kasu palju suurem kui puudused. Kuigi rahandust ja eelarvet arvestatakse terasest katusega, on see parem valik ehitustöötajate jaoks, kellel on selline katusematerjal paigaldamiseks lisaraha. Kivist kattega teraskatet seisab aja testist ning kaugelt ületab asfalt-katusesindlaid või odavamaid katusematerjale. Kui kodus või hoone katus on paigaldatud on tugev edasimüügi väärtus, siis võib see olla hea valik. See on üks pikimaid kestvaid, kõige vastupidavamaid katusesüsteeme tänapäeva turul.

stone coated shingles .jpg

stone coatede shingles .jpg

Hot Tags: kivist kaetud katusesindlid, katuseboogid, metallist katuseboogid, sindlakate
Paari:Vikerkaarekiviga kaetud laastukatused Järgmise:Küünte / kruvi värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid

Küsitlus

You Might Also Like