Küünte / kruvi värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid

Küünte / kruvi värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid

KÜÜNTE, SCREWAll uus PÄIKESEVALGUSE tarvikud on mittesüttivast, vältida putukate ja lume sissetungimise, lihtne paigaldada ja ajal saada vastupidavuse ja pikaealisuse kivist kaetud terasest katuse süsteemi. Th

Toote üksikasjad

Dalian uus päikesevalguse hoone Material Co., Ltd on üks juhtiv Hiina küünte katuse plaatide tootjaid ja tarnijaid, ja oleme ka professionaalne ettevõte ja tehases, Tere tulemast osta madala hinnaga kruvi, värvi tüüpides, värviline katus, värvikas kivi kaetud terasest katusekive ja hulgi odavad tooted meilt.


KÜÜNTE / KRUVI värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid

Kõik uued PÄIKESEVALGUSE tarvikud on mittesüttivast, vältida putukate ja lume sissetungimise, lihtne paigaldada ja ajal saada vastupidavuse ja pikaealisuse kivist kaetud terasest katuse süsteemi.Küüned / kruvid saab kasutada puidu struktuuri ja terase struktuur.

Küünte, või kruvi või polt, on teatud tüüpi kinnitus rikutakse, tavaliselt valmistatud metallist ning iseloomustab spiraalsed ridge, tuntud mees niit (väline teemas) või lihtsalt niit, pakitud ümber silinder. Mõned keermestatud eesmärk paarituvad täiendavad niit, tuntud kui naissoost niit (sisemine niit), sageli mutri või vormitakse see sisemine thread objektiga. Muud keermestatud eesmärk on lõigatud spiraalsed groove pehmem materjali kruvi on lisatud. Kruvid kõige tavalisemad kasutusalad on hoida esemeid kokku ja objektide paigutamiseks.
Küünte / kruvi värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid

Paari:TERABELLA TILE Järgmise:Repair Kit liimi vesi kivi Chip värvikas kivi kaetud metallist katusekivid

Küsitlus