Impordi kiviga kaetud terasest katusetööd Hiinast

Impordi kiviga kaetud terasest katusetööd Hiinast

Kivist kattega terasest katusesüsteem on suurepärane võimalus pikaajalisel muljetavaldava katuse jaoks. Kivist kattekihiga terasest katusekindlate süsteemide pakkumine on parim jõudluse ja projekteerimise disain. Kivist kaetud terasetooted on unikaalsed.

Toote üksikasjad

Impordige Hiinast kiviga kaetud teraskatet ja levitage neid Kataris, Jamaicales, Botswanas ja Türgis

kivi kaetud metallkatus .png Botswana


Suurus: 1335 * 420mm

Kehtiv suurus: 1280 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Peamiselt värvitud kiviga kaetud roostevabast terasest katus

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpg

Pakett kivist kaetud terasest katusega

package.jpg


Kivist kaetud teraskatuse materjalid

Kiviga kaetud roostevabast terasest katuses hoonete materjalide hulka kuuluvad katuseavasid, torude, valamuventiilide ja kanalisatsioonivarustuse vilkumist. Neid saab kõik teha kivist kaetud roostevabast terasest. Ehitamisel on vaja ka teisi materjale, näiteks raketikate, starterlinde, orgusid, hermeetikumeid ja manuseid.

kivi kaetud metallkattega plaatide materjal .jpg

Kivist kattekihiga katuse puudused

Kiviga kaetud terasest katusega on mõned puudused. Esialgsed kulud on rohkem kui regulaarne asfaltkate. Looduslikud kivid võivad tekitada värvide vastuolusid. Paneelid kattuvad ja ei blokeeri, mis võib tekitada probleeme, kui lund, vihm või tuul läbiksid. Selline katusekate kasutab avatavad kinnitusdetailid, mis võivad aja jooksul roosteta kokku puutuda veega kokkupuutel või niiskuse lõksu. Batten-tüüpi süsteemid on niiskuse ja kondenseerumisega seotud, mis võivad aeg-ajalt mädaneda. Kivist kattekihid on mõnevõrra uued; mitte iga katuse paigaldaja ei tea, kuidas neid õigesti paigaldada.

Lõpptulemus on see, et kuigi kiviga kaetud teraskatus on üsna uus, on kasu palju suurem kui puudused. Kuigi rahandust ja eelarvet arvestatakse terasest katusega, on see parem valik ehitustöötajate jaoks, kellel on selline katusematerjal paigaldamiseks lisaraha. Kivist kattega teraskatet seisab aja testist ning kaugelt ületab asfalt-katusesindlaid või odavamaid katusematerjale. Kui kodus või hoone katus on paigaldatud on tugev edasimüügi väärtus, siis võib see olla hea valik. See on üks pikimaid kestvaid, kõige vastupidavamaid katusesüsteeme tänapäeva turul.

Tänu oma ilmastikukindluse vastu, elemendid ja peaaegu olematu hoolduskulud, on kiviga kaetud teraskatet optimaalne valik peaaegu igas hoones, mis tagab, et sõitjad kavatsevad pikka aega oma kodus püsida. Kes lähemas tulevikus oma kodu müüvad kavatsevad, ei pruugi soovida investeerida sellist tüüpi katusele, vaid seepärast, et nad ei leia oma investeeringu tasuvuse nägemust ega kaotavad katuse maksumust, kui maja müüakse.

kivist kaetud metallist katusekivide projektid Hiinas .jpgHot Tags: import kivi kaetud terasest katusest Hiinast, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, firma, hulgimüük, osta, odav, madal hind, tooted
Paari:Küünte / kruvi värvikas kaetud terasest kivikatust plaadid Järgmise:Ei

Küsitlus

You Might Also Like