Flash kate katuse plaadid pool vilkuv Flash katuste seinapaneelid

Flash kate katuse plaadid pool vilkuv Flash katuste seinapaneelid

FLASH COVERAll uus PÄIKESEVALGUSE tarvikud on mittesüttivast, vältida putukate ja lume sissetungimise, lihtne paigaldada ja ajal saada vastupidavuse ja pikaealisuse kivist kaetud terasest katuse süsteemi. Th

Toote üksikasjad

Dalian uus päikesevalguse hoone Material Co., Ltd on üks juhtiv Hiina flash kate katuse plaatide tootjaid ja tarnijaid ja oleme ka professionaalne ettevõte ja tehase, Tere tulemast osta madala hinnaga pool vilkuv, seina flash, wall plate, katusepaneelide, katus paneel ja hulgi odavad tooted meilt.


FLASH KATTE pool vilkuv Flash katuste seinapaneelid

Kõik uued PÄIKESEVALGUSE tarvikud on mittesüttivast, vältida putukate ja lume sissetungimise, lihtne paigaldada ja ajal saada vastupidavuse ja pikaealisuse kivist kaetud terasest katuse süsteemi.Katuse elamu kodu pakub üks peamine eesmärk ja see on tõkkeks väljaspool ilmastiku eest. Kõige raskem Ilm elemendi kontrollimiseks on vee isolatsioon tegutseb viimane rida kaitseministeeriumi vastu vee leke.

Jaoks isolatsioon oleks tõhus, peab olema vastupidav, madala hooldus, ilmastikukindel, ja ka majutada liikumist. Liikumine peab hakkama tõttu pidevat Paisumist ja kahanemist Katusekattematerjalid ja asju, mis pole Katusekattematerjalid. Selle paisumine võib juhtuda päevase või hooajalised eraldi. Näiteks päikesevalguse võib luua väga kõrged pinnatemperatuurid päevas, katuse materjalid laiendamiseks, kuid öösel temperatuur langeb ja materjalide lepingu. Hooajalised muutused mõjutavad puit raamimine ja vilkuv materjalid peavad suutma vastu pidada kõik need muudatused ja jääb lekkimiskindlates.

Rõhutab, et katus vilkuv kogemusi aja jooksul saad teha seda rohkem altid rike Jääliustikud ilmnemisel nagu tugev lumesadu, tugeva tuule või liigse kuumuse. Installimise käigus tuleb hoolitseda vilkuv materjalide säilitamiseks. Professionaalne roofers tavaliselt lõigatud ja kujundada oma vilkuv lehtmetallist, kuid need materjalid on saadaval ka eelnevalt moodustatud.


Värvi valik Flash katta katuse plaadid pool vilkuv Flash katuste seinapaneelid

Tavaliselt sama katuse kivimaja värvi terviklikkust.

* Standard värv

(Värve näidata ekraanil tegelikust tootest varieeruda. Vt tegelik tootenäidise enne tellimist.)


* Kliendi hotellile lahendus

Esitage värvi tootenäidise enne tellimist.


Paari:Sidekirmega juhatuse katuse plaadid kuumakindlad paindlik katusematerjalina Järgmise:Lõpuks korgiga kerge metallist Shingle Katusetööd plaadid End sulgemist

Küsitlus