Veekindel metallist katusesulg

Veekindel metallist katusesulg

Veekindel metallist katusesinkel Värviline katus Kattematerjal Katuse aluseks on Al-Zn (tuntud kui Zincalume või Galvalume teras) teras. Enne ja pärast kaitsva kiletöötlust koos suure täpsusega survekvoodiga kruusa tagage, et katus oleks parim katusekate. Kaetud sulamiga ...

Toote üksikasjad

Veekindel metallist katusesinkel

Värviline katus Kattega metall põhineb Al-Zn (tuntud kui Zincalume või Galvalume teras) teras. Enne ja pärast kaitsva kiletöötlust koos suure täpsusega survekvoodiga kruusa tagage, et katus oleks parim katusekate. Pinnatud Alumiiniumisisaldusega Al 55%, Zn 43,4%, Si 1,6%, Mittetoksiline akrüül liim ja looduslik kivi stong chips metal roofing.jpg


Tootenimi kivi kaetud katusekiviga
Režiim Rooma plaat, Bond plaat, Puitplaat, Shingle plaat
Täissuurus 1340 * 420 mm
Katte suurus 1280 * 375mm
Kaal / tk 2,7 kg
Katteala 0,46 m2
Plaadid / m2 2 tk
Paksus 1,2-1,5 mm

Kivi kaetud metallkattega kivimaja - Bond plaat


stone coated metal roof tile--bond type.jpg

Kivi kaetud metallkatus - Klassikaline plaat stone chips coated roofing.jpg

Kivi kaetud metallkatus - Rainbow plaat Rainbow.jpg

K: Kui kaua on kiviga kaetud plaatide sepisteaeg?
A: Alumiinium-tsink-terasplaat on tugev teiste ehitusmaterjalidega. Pinnale pihustatav liim võtab vastu ka uue tehnoloogia. Seega on meie katusekive võimalik kasutada enam kui 50 aastat.
Q: Kas terasest katus muudab mu kodu kuumaks suvel?
A: Ei. Korralikult ventileeritav teraskatusüsteem liigub õhku nii katusesindade kui ka nende põhjakatete vahele nii hästi, kui tekib liikumisõhk ventilatsiooniavade all. Soojendatav õhk lastakse läbi hajuda läbi jahedama õhu tõmmata läbi kaabitsa avaused. Vähendatud energiaarved võivad tuleneda õhuvoolust nii maja all ja üle selle.
K: Kas saate kõndida teraskatusel?
A: Jah. Katusel kõndimisel tuleb hoolitseda, kuid pöörake tähelepanu sellele, et katuseisikud paigaldamise käigus käivad üle katusesindli.
Q: Kas kivi kaetud metallist katusekilt müra?
A: Ei! Surnud õhuruum kiviga kaetud metallkatete vahel Põrandaliiv katusekattega koos kivikatetega väheneb välismüra isegi vihma sadamas.
Q: Kas kivi kaetud metallist katusesüsteem on raske?
A: kiviga kaetud katusekivid on tõeliselt kerge! Betooni- ja savist katused võivad kaaluda kuni 15 naela ruutjalga kohta! Tegelikult on kiviga kaetud katusekilt veel kergem kui kõige kõrgema kvaliteediga asfaltkattega katusesindlid.
Q: Kas kivist metallist katuseluukide vastupidavus?
V: Jah, mittemetallist katuse keskmine eluiga on 17 aastat. Asfalt võib nõuda katusekatmist iga 10-20 aasta tagant, sageli varem. Kuid metallist katusesüsteem pakub suurepärast vastupidavust, mis kestab 2-3 korda kauem.
Q: Kui kaua kulub teraskatuse paigaldamiseks?
A: Tavaliselt ainult paar päeva. Ehitiste katusekatete keerukus on peamiseks teguriks vajaliku aja määramisel. Komplekssed katused nõuavad rohkem aega kui põhilised kujundused.

Hot Tags: veekindel metallist katuse sindel, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, firma, hulgimüük, osta, odav, madala hinnaga, tooted
Paari:Keskkonna sõbralik katuste lehed Järgmise:Kvaliteedi kindlustus metallist katus vöötohatis

Küsitlus

You Might Also Like