Kiviga kaetud terasest katusekiviga

Kiviga kaetud terasest katusekiviga

Kivist kattega terasest katusekildi garantii alus kõrgtugeva ja korrosioonikindlusega galvalumeeritud teras, mille korrosioonikindlus on 3-6 korda kõrgem kui tsingitud teras; Pinnatöötlus on kivid looduslikus värvuses või värvitud anorgaanilise pigmendi ja veepõhise akrüülvaigu viimistlusega ....

Toote üksikasjad

Kiviga kaetud terasest katusesinkel

Shingle.jpg

Garantii

Alus kõrge tugevuse ja korrosioonikindlusega galvalumeeritud terasest, mille korrosioonikindlus on 3-6 korda kõrgem kui tsingitud teras; Pinnatöötlus on anorgaanilise pigmendi ja veepõhise akrüülvaikuga värvitud loodusliku värvusega kruus. Toote eluiga on kuni 50 aastat.

 STONE COATED METAL ROOF.png

stong chips metal roofing.jpg

Tootmisliin

roof  production line.jpg

Pakett

package of stone coated metal roof tile.jpg KKK uudistekanaliga kaetud metallkattega keraamilised plaadid


Q: Kas terasest katus muudab mu kodu kuumaks suvel?

A: Ei. Korralikult ventileeritud terasest katusesüsteem liigub õhku nii katuselaiuste kui ka nende aluste tekkide vahel, samuti liigub õhk läbi ventilatsiooniainete all olevate aukude. Soojendatav õhk lastakse hõõrdumiseks läbi torujoonest jahedama õhu tõmmata läbi kaabitsa avaused. Vähendatud energiaarved võivad tuleneda õhuvoolust nii seina kui ka üle selle.


K: Kas saate kõndida teraskatusel?

A: Jah. Katusel kõndimisel tuleb hoolitseda, kuid pöörake tähelepanu sellele, et katusekivid asuvad kogu paigaldamisprotsessi ajal katusesindlasse.


Q: Kas kivi kaetud metallist katusekilt müra?

A: Ei! Surnud õhuruum kiviga kaetud metallkatete vahel Põrandaliiv katusekattega koos kivikatetega väheneb välismüra isegi vihma sadamas.


Q: Kas kivi kaetud metallist katusesüsteem on raske?

A: kiviga kaetud katusekivid on tõeliselt kerge! Betoon- ja savist katused võivad kaaluda kuni 15 naela ruutjalga kohta! Tegelikult on kiviga kaetud katusekilt veel kergem kui kõige kõrgema kvaliteediga asfaltkattega katusesindlid.


Q: Kas kivist metallist katuseluukide vastupidavus?

V: Jah, mittemetallist katuse keskmine eluiga on 17 aastat. Asfalt võib nõuda katusekatmist iga 10-20 aasta tagant, sageli varem. Kuid metallist katusesüsteem pakub suurepärast vastupidavust, mis kestab 2-3 korda kauem.


Q: Kui kaua kulub teraskatuse paigaldamiseks?

A: Tavaliselt ainult paar päeva. Hoonete katuste katete keerukus on peamiseks teguriks vajaliku aja määramisel. Komplekssed katused nõuavad rohkem aega kui põhilised kujundused.


Paari:Metallist katus klotsi Villa House Järgmise:Kivi kiibid kaetud metallist katuse

Küsitlus