Kivi kaetud terasest katuste klibu, Suurbritannia

Kivi kaetud terasest katuste klibu, Suurbritannia

Kivi kaetud terasest katuste klibu uus päikesevalguse värviline kivi kaetud metallist katusekate, Al-Zn (tuntud Zincalume või Galalume teras) terasest ja kaetud kõrge kvaliteediga surve-kujuline kivi, stiilne ja parimat ehitusmaterjali katusele. Tooraine on terasest...

Toote üksikasjad

Kivi kaetud terasest katuste klibu

Uus päikesevalguse värviline kivi kaetud metallist katus, vastavalt Al-Zn (tuntud Zincalume või terasest Galalume) terasest ja kaetud kõrge kvaliteediga surve-kujuline kivi, on stiilne ja parimat ehitusmaterjali katusele.

Tooraineon terasest substraat on kaetud alumiinium-tsingi sulamist. Kindlustab kate: 55% alumiinium, tsink 43,4% ja 1,6% räni. Materjali suurepärane korrosioonikindlus on tingitud kahe metallist ainete omadused: barjääri mõju käesoleva alumiinium ja ohvrikivi kaitse tsingi kattekiht pinnale.

Toote omadusedA-klassi tulekindluse vastupidavusele kuni 260kph rahe vastupanu 6,35 cm löögikindlus, koppasid 50 aastat garantii kontrollitavate kvaliteeti tagada täpne suurus ja mõõtmed kerge kulude tõhusust ja maavärin mõju suurendamiseks Lekke tõendeid rohkem kui 80% taaskasutatavad materjalid lihtne paigaldus madala või üldse hooldust.

stong chips metal roofing.jpg

Toode--Bond kivi kaetud metallist katusstone coated metal roof tile--bond type.jpg

stone coated metal roofing sheet.jpg

Katseprotokolli kivi kaetud metallist katus

metal roof tile.jpg

Näidiste ratasmetal roof tile color chart.png

Newsunlight tehasroof  production line.jpg

Paketidpackage of stone coated metal roof tile.jpg

Kuulus välis- ja juhtudelprojects.jpg

Hot Tags: kivi kaetud terasest katuste klibu Suurbritannia, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, odav, madal hind, toodete
Paari:Kivi kiibid kaetud terasest katus klotsi Järgmise:Sambia värvkivi kaetud terasest katus

Küsitlus

You Might Also Like