Kivikattega metallist katuseplekk

Kivikattega metallist katuseplekk

Kivikattega terasest katusekivid on üle kõige investeering ning pakuvad kõigi maailmade parimate võimalustega metallist katusekatteid, mis annavad metallist katusekatte tugevuse ja pikaealisuse ning mitmesuguste profiilide ilu ja stiili alates puitlaastudest ja Hispaania plaatidest kuni arhitektuurvööni. või meie Classic TileTM. Pakume parimat kivikattega terasest metallist katusekattematerjali - paremat kui mis tahes muud katusekattematerjali, mida saate osta, ja 50 aasta pärast näevad Allmeti kivikattega terasest metallist katusekivid välja ja töötavad täpselt samamoodi kui nende paigaldamise päeval. See on vähemalt meie garantii! Meie kivikattega terasest katusekattetooted pakuvad teile meelerahu, pakkudes parimat kaitset elementide eest ja teie vaevaga teenitud raha!

Toote üksikasjad

kivikattega terasest raputus XD katusekatted

1


Suurus: 1330 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Terasplaadi paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Kaal tüki kohta: 2,8 kg / tk

Pakend: 500-600 tk / kaubaalus


Kivikattega terasrapsi XD eelis

微 信 图片 _20190903104633


Peamiselt kivikihiga kaetud terasvärvi värv XD Roofing

värvikaart.webpKivikattega terasest raputatud lisatarvikud XD katusekatted

varuosa

varuosa2


Toote pilt:


Meie ettevõtte kohta:

Päikesevalguse katuse uus taastamine kasutab ainult parimaid saadaolevaid tooteid ja pakub kõrge kvalifikatsiooniga kaupmeeste laeva. Valides ainult kõige usaldusväärsemad ja usaldusväärsemad materjalid, tagab Able Roof Restaureerimine kõigi oma katusekatte tööde kvaliteedi ja tipptaseme. Meie tarnijate hulka kuuluvad Dulux, ACE Cutters, Shieldcoat ja Nutech Paints.

Aitame teid katuse taastamisel või lihtsalt teie katuse puhtaks muutmisel. Ükskõik, kas teie katus koosneb terrakotakividest, asfaldist katusesindlist, klaaskiust katusesindlist, betoonist plaatidest, puitlaastudest ja katusesindlitest, metallist või muust katusekattematerjalist, teeme teiega soovitud tulemuste saavutamiseks koostööd.

lisateabe saamiseks võtke minuga julgesti ühendust aadressil sales002@newsunlight.net

Hot Tags: Kivikattega metallist katuseplekk, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, ost, odav, madal hind, tooted
Paari:Kerged katusekattematerjalid Värviline terasest katusekivi Järgmise:Holesaleri kivikattega metallist katuseplekk

Küsitlus

You Might Also Like