Kivi kaetud terasest katuste Vs bituumensindel

Kivi kaetud terasest katuste Vs bituumensindel

Kivi kaetud terasest katus on kauakestev muljetavaldav otsin katuse suurepärane võimalus. Pakub ülim jõudlus ja projekteerimine on kivi polümeerikattega Steel Katusetööd Systems on umbes. Kivi kaetud terasest tooteid on ainulaadne.

Toote üksikasjad

kivi vs bituumensindel katus kaetud terasest

Ära kivi kaetud terasest katus

Veekindel Anti lumi Soojusisolatsioon Tulekahju ennetamise Vastu panna taifuun Anti earthquak

Hot sell roof tiles in Nigeria .jpgKuju pikkus1320mmTegelik pikkus1270mm
Kujundi laius420mmKasulik laius380mm
Kujundi pindala≈0.55 m2Kasulik pindala≈0.48 m2
Kaal / tk.≈2.6 Kgtk/m2≈2.08 tükk


Peamiselt kivi värvikaart kaetud terasest katus

"Kivi kaetud metallist katus klotsi" kasutades looduslikke basalt, kulumiskindlus, veeimavuse kiirus madal, müra vähendamise ja heli isolatsioon, anorgaanilised pigmendid, Kuumuskindlad paagutamise värvi, värvi stabiilsuse.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg


Metallist kulu vs bituumensindel katuse: metallist katuse eest 2017

Kui oled majaomanik arvestades paigaldamist uue metallist katuse oma maja, siis kahtlemata üks mõtete põletav küsimus on kui palju see maksab?

Keskmiselt võid oodata maksma 5,50 $ ja $12.00 ühe ruutjalg metallist katus paigaldada. Antud, see on päris suur hindade vahemik, kuid metall roovitus Keskmine vahel $7,00 kuni 10,00 $ installitud, kuigi alalise õmbluse peltikatto maksab vahel $9,00-12,00 installitud ruutjalg ruutjalg oodata.

Nüüd, eeldades, et Keskmine kulu $10.00 metallist katus paigaldatud keskmise suurusega katuse ruutmeetri suu, see maksab umbes $17000 paigaldada umbes 17 ruudud või metallist katus tüüpiline maja 1700 ruutmeetrit. Low-end terasest katusesindlid paigaldatud üle top olemasoleva katuse oleks umbes $14,500 koos, kuigi alumiinium alalise õmbluse high-end kulud on umbes $19500 võrreldavad katus.

Kohtuasi dušš kivi kaetud terasest katus

Shingle .jpgShingle house .jpg
1.jpg


2.jpg

3.jpg


4.jpg


5.jpgPaari:Päikesekiviga kaetud laastukatte värvitoon Rooma Järgmise:Katusekile

Küsitlus