Müüa kuum kivi kaetud terasest Katusetööd vöötohatis Eestis, Lätis, Leedus

Müüa kuum kivi kaetud terasest Katusetööd vöötohatis Eestis, Lätis, Leedus

Kivi kaetud terasest katus on kauakestev muljetavaldav otsin katuse suurepärane võimalus. Pakub ülim jõudlus ja projekteerimine on kivi polümeerikattega Steel Katusetööd Systems on umbes. Kivi kaetud terasest tooteid on ainulaadne.

Toote üksikasjad

müüa Hot Stone kaetud terasest Katusetööd vöötohatis Eestis, Lätis, Leedus

Ära kivi kaetud terasest Katusetööd vöötohatis

Veekindel Anti lumi Soojusisolatsioon Tulekahju ennetamise Vastu panna taifuun Anti earthquak

Hot sell roof tiles in Nigeria .jpg

Latvia roof tiles .jpg

Kuju pikkus1320mmTegelik pikkus1270mm
Kujundi laius420mmKasulik laius380mm
Kujundi pindala≈0.55 m2Kasulik pindala≈0.48 m2
Kaal / tk.≈2.6 Kgtk/m2≈2.08 tükk


Peamiselt kivi värvikaart kaetud terasest Katusetööd vöötohatis

"Kivi kaetud metallist katus klotsi" kasutades looduslikke basalt, kulumiskindlus, veeimavuse kiirus madal, müra vähendamise ja heli isolatsioon, anorgaanilised pigmendid, Kuumuskindlad paagutamise värvi, värvi stabiilsuse.

Color Card of stone coated roof tiles .jpg

Kas vajate baseerudes tehnoloogia vastupidavuse karge, puhas vaadata? Uus päikesevalguse metal/Steel klibu pakub seda ja enamatki. Stiilne uus päikesevalguse sindel katus paneelid pakuvad puhtamaid katuse ridadele uskumatu tugevuse kaasaegne kivi kaetud terasest. Traditsiooniline shingle Katusetööd võib ilm ja eraldi pärast paar aastat ja on vastuvõtlik tugev tuul.

Uskumatult tugev, uus päikesevalguse klibu näidatakse lihtsalt kestab kauem ja paremini standard sajandi lõpust ja on tagatud 50 aastat materjali garantii. Mis tähendab kokku turvalisus teie kodu või äri ülevalt alla. Uus päikesevalguse klibu paneelid tulevad viis suur värvivalik, mis aitavad suurendada välimus ja vastupidavus koju.

Kohtuasi dušš kivi kaetud terasest Katusetööd vöötohatisShingle house .jpg

stone .png







1.jpg


2.jpg

3.jpg


4.jpg


5.jpg



Paari:Katusekivid Järgmise:Kerge kaal kivi polümeerikattega Chip terasest katuse raputada, katuse plaadid kuuma müüa, Jamaica, Haiti Vabariik, Dominica Vabariik, Puerto Rico, vaba riik (USA), USA Neitsisaared, Briti Neitsisaared, St. Kitts ja Nevis, Anguilla (Suurbritannia), Antigua ja Barbuda, Montserrat (Briti) tehas

Küsitlus