Katusekatte katusesulgur

Katusekatte katusesulgur

Kivist kattega terasest katusekiviga kasutatakse mitmesuguste stiilide ja konstruktsioonide, näiteks puite-, teras-, betoonkonstruktsioonide kaldus katuseprojekte. Samuti kasutatakse projekte lamekatuste vahetamiseks olemasolevate ehitiste kalduskatuse, vana katusetööde renoveerimiseks ja kaunistamiseks osa ehitistest jne.

Toote üksikasjad

Katusekatte katus kattekihiga

Lithuania roof tiles .jpg


Suurus: 1320 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Kaal ühiku kohta: 2,8 kg / tk

Pakett: 500-600 tk / kaubaalused

Peamiselt seibide värv Katusekattematerjal

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpgAksessuaarid katusesindlid katusekiviga kaetud

accessories of roof tiles .jpg

New Sunlight Vents

Ventilatsioon on tänapäeval suur teema, kui tegemist on katusealade või siseruumide ventilatsiooniga. Kaasaegsed majad muutuvad üha isoleeritumaks ja õhukindlamaks, kuid külmas ja niiskes ilmastikuoludes nagu Uus-Meremaal võib majaomanikel endiselt vesi tilkuda väljatõmbepliidist või teistest vannitoa või pesuruumi väljalaskeavast. Need tingimused võivad tekitada tõsiseid niiskusprobleeme, mis on seotud hallituse ja niiskuse põhjustatud kahjustuste ja tervisega seotud probleemidega.

New Sunlight Vent on osa High Performance Roofing Systemist. Katusesüsteemide ainulaadne disain on see, et katusel ei ole läbilõikest lõigatud ega mingit vajadust kõrvaltegevuste järele katusel kukkumiseks pärast seda, kui katel on paigalduse lõpetanud. See ei vaja täiendavat vilkumist ja see paigaldatakse kvalifitseeritud katusetaja poolt, kes on koolitatud paigaldama ilmastikukindlat katusekonstruktsiooni.

LV75 ROOF SPACE VENT

Uus Sunlight LV75 katusekambri ventilatsioon on välja töötatud integreeritud väljalaskeavaks niiskusesisaldusega õhu passiivsel vabastamisel katuseruumist. Kui seda kasutatakse koos kandeventilatsiooniga, tekitab see kerge ruumi sobivaks ventilatsiooniks õhu sissevoolu / väljalaskeava. Paljudes Euroopa osades (sarnaste Uus-Meremaa temperatuurivahetega) on selline ventileerimine kohustuslik niiskuse eemaldamiseks kõikides elamutes (alates küpsetamisest, vannitoadest, kütmisest jne). Uus-Meremaal tunnustatakse kiiresti, et üha õhukindlad ehitusmeetodid võimaldavad vabastada meie kodudes tekkivat looduslikku niiskust. See niiskusesisaldusega õhk satub sageli katuse ruumi, kus see võib katusel kondenseeruda.

HV110 SANITAART VENT

Sanitaarventilaator tagab vahendi kanalisatsioonigaaside vabastamiseks konstruktsiooni välispinnast või väljas läbi katuse. Hüdrauliliste ventilatsioonisüsteemide kujundamisel sanitaarseadmete või -seadmete tühjendamiseks on esmatähtis õhuhulk. Suurim kasu meie vent on see, et see on täielikult integreeritud katusesüsteemi, mis tähendab täielikku ilmastikukindlat meelerahu.

HV160 EXTRACTION VENT

Ekstraheerimisventiil on mõeldud nii passiivsete kui mehaaniliselt ventileeritavate ruumide integreeritud väljundi tagamiseks. See on ideaalne väljapääs vannitoa, köögi ja pesemisvõimaluste väljatõmbesüsteemide jaoks, kuid see töötab võrdselt ka väljalaskega kõigile passiivsetele kanalitele, kus on soovitav niiske õhu eraldumine konstruktsioonist. Eelistatavam on turul müüdavate seenekujuliste katuseavade puhul, mis nõuavad katusesse sissepääsu, ja täiendavaid välklampe, et hoida katuseid ilma karmi terviklikkust.

Allpool näete metallist katusekivide tüüpe . Meie plaatide profiilide ülevaate saamiseks vaadake uut päikesevalguse profiilide ülevaate prospekti . Vastasel korral kliki iga pildi juures, et näha stiili lähemalt. Iga terasest katusekiviga kasutatakse Zincalume'i tehnoloogiat lisakindluse tagamiseks.

stone coated metal roof tiles house .jpg

stone coated roof tiles .jpgPaari:Decras Shake Katuse Järgmise:Värvkattega metallkattega kate

Küsitlus