Uus-Meremaa standardne katusetööd

Uus-Meremaa standardne katusetööd

Uus-Meremaa standardne metallist katusekildi Kivist kaetud terasest katusekiviga Tehtud värvist erineva värviga ukselukustusega kiviplaadid. Galvaniseeritud teraslehed. Eelised A) Valguskaaluga, keskkonnasõbralik ja ökonoomne. Nagu kerge 6kg / m2, ligikaudu 1/8 sellest...

Toote üksikasjad

Uus-Meremaa standardne katusesinkel

Kivist kaetud terasest katusekivide koostis

Composition of stone coated steel roofing tile.jpg

Erinevate värvidega uudistevaate kivihake sobivad teie jaoks metal roof tile color chart.png

stone chips_.jpg

Tsingitud teraslehed galvanized stone coated metal roofing.jpg Eelised


A) Valguskaaluga, keskkonnasõbralik ja ökonoomne : kerge 6kg / m2, ligikaudu 1/8 savi ja tsemendiplaadiga. On tõestatud, et see vähendab kulusid, mida on lihtne transportida ja paigaldada. Veelgi enam, seda kasutatakse laialdaselt oma villa, mõisa, kambri ehitamiseks ja muuks otstarbeks.


B) Tugev ja vastupidav : seni on see kõige ökonoomsem katusekamber, sest see on veekindel ja soojustundlik, külmumisvastane, tulekindel, vananemiskindel ja suudab vastu seista erosioonile.


C) Lihtne paigaldada : see materjal on paindlik ja kerge lõigata. Ligikaudu 2 tükki on piisav igavesti ruutmeetri jaoks. Paigaldamisel ja hooldamisel on see turvaline ja mugav.


D) Tuulekindel : sobib igasuguste katustena, kaasa arvatud suurte hoonete tõttu, mis on spetsiaalselt paigaldatud - küünte horisontaalselt. Samuti on paljudes projektides osutunud tuulekindlaks.


E) Silmale meeldib: tänu vermikuliidide, selle flamboyantsi ja kolmemõõtmelise väljanägemisele on metallist katusematerjalid maailmas populaarsed.


Newsunlight populaarne toode

Klassikaline kivi kaetud metallkate stone chips coated roofing.jpg

Puit raputatakse kiviga kaetud metallkatetega Wood shake roof tile.jpg

Rainbow kiviga kaetud metallist katus

Rainbow.jpg

Newsunlight tarvikud accessories of roof tile1_.jpg

Metallist katusekivide projekt Galvanized corrugated stone coated steel roofing sheets .jpgCheap price galvanized stone coated steel roof tile Guangzhou factory.jpg

Tere tulemast!

Hot Tags: uus zealand standard metallist katuse sindel, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, firma, hulgimüük, osta, odav, madala hinnaga, tooted
Paari:Värvitud kividega katusekate Järgmise:Metallist katus klotsi Villa House

Küsitlus

You Might Also Like