Metal Shingles Katusekate

Metal Shingles Katusekate

Kivist kattega terasest katusekiviga kasutatakse mitmesuguste stiilide ja konstruktsioonide, näiteks puite-, teras-, betoonkonstruktsioonide kaldus katuseprojekte. Samuti kasutatakse projekte lamekatuste vahetamiseks olemasolevate ehitiste kalduskatuse, vana katusetööde renoveerimiseks ja kaunistamiseks osa ehitistest jne.

Toote üksikasjad

metallist katusesindlid katus

Latvia roof tiles .jpg


Suurus: 1320 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Kaal ühiku kohta: 2,8 kg / tk

Pakett: 500-600 tk / kaubaalused

Peamiselt värv metallist katusesindlid Katusekate

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpgMetallist seiblite aksessuaarid

katusekivide aksessuaarid .jpg

Uus Sunlight Vents metallist katusesindlid

Ventilatsioon on tänapäeval suur teema, kui tegemist on katusealade või siseruumide ventilatsiooniga. Kaasaegsed majad muutuvad üha isoleeritumaks ja õhukindlamaks, kuid külmas ja niiskes ilmastikuoludes nagu Uus-Meremaal võib majaomanikel endiselt vesi tilkuda väljatõmbepliidist või teistest vannitoa või pesuruumi väljalaskeavast. Need tingimused võivad tekitada tõsiseid niiskusprobleeme, mis on seotud hallituse ja niiskuse põhjustatud kahjustuste ja tervisega seotud probleemidega.

New Sunlight Vent on osa High Performance Roofing Systemist. Katusesüsteemide ainulaadne disain on see, et katusel ei ole läbilõikest lõigatud ega mingit vajadust kõrvaltegevuste järele katusel kukkumiseks pärast seda, kui katel on paigalduse lõpetanud. See ei vaja täiendavat vilkumist ja see paigaldatakse kvalifitseeritud katusetaja poolt, kes on koolitatud paigaldama ilmastikukindlat katusekonstruktsiooni.

Uue päikesevalguse metallkatete ülevaade

Kuidas uus Sunlight metallist katusesüsteem läbib kliimaga seotud katseid, mida teie katus võib kanda. Kuigi mõned neist on piirkondlikult kontsentreeritud, on enamik neist tingimustest, mida kodumajapidamised üle kogu riigi peavad kaaluma järgmise katuseprojekti planeerimisel.

Uus Sunlight katusekivide katusesüsteemid tagavad terasest täieliku profiilide ja värvide täienduse, mis sobivad teie stiiliga, nende Bond katusekividest kuni Ridge metallist katusesindlidesse ja kaugemale. Nende tugevuse ja vastupidavuse tõttu on New Sunlight'i katused elementidega vastuolus, mitte ainult suurendades teie struktuuri kaevandust, vaid ka teie vara väärtust.

Lai valik funktsioone võimaldavad uut päikesevalgust metallist katusesüsteemid pakkuda oma kodus optimaalset kaitset ja tõhusust. Nende kerge materjal (ainult 1,4 naela ruutjalga kohta) vähendab katusel tekkiva kokkupõrke ja kahjustuste ohtu pingelistes tingimustes. Lisaks on neil katustel optimaalse tule- ja kokkupõrke hinnang. Peale selle on süsteemid ühendatud ulatuslike garantiidega, sealhulgas kogu elueaga piiratud tootega, 120-mph tuule ja 2,5-tollise kraavi garantiiga.

Kokkuvõtteks, olenemata asjaoludest, on New Sunlight'i katusesüsteemid ehitatud selliselt, et neid kunagi ei kibestata, ei puruneks, ei mädaks ega puruneks. Uus Sunlight kasutab väga UV-peegeldavaid looduslikke graniidist kivihakesi, mis on kinnitatud ja kinnitatud 26-mõõtmelise Galvalume® terasplekistesse, mis blokeeruvad suurepärase tihendamise ja vastupidavuse saavutamiseks. Strukturaalselt tugeva süsteemi eeliste korral võivad paigaldusmeetodid varieeruda ja võimaldada tekki ja paneelide vahel suurt õhuruumi. Uus Sunlight'i profiilide ja värvide kogu valik kujutab endast kõrgtasemelist katusekontot, mille eelised on isolatsioon, ventilatsioon ja müra vähendamine. Nendel põhjustel, hoolimata elementide testidest, on New Sunlight'i katuseks viimane, mida teie kodu kunagi vajab.

Nüüd arutleme spetsiifikast selle kohta, kuidas need katusesüsteemid seisavad iga nelja elemendi ees.

Allpool näete metallist katusekivide tüüpe . Meie plaatide profiilide ülevaate saamiseks vaadake uut päikesevalguse profiilide ülevaate prospekti . Vastasel korral kliki iga pildi juures, et näha stiili lähemalt. Iga terasest katusekiviga kasutatakse Zincalume'i tehnoloogiat lisakindluse tagamiseks.

kivi kaetud katusekivid .jpg

shingle tile .JPG

Hot Tags: metallist katusesindlid, katusesulgurid, terasest katus, katuskattega katusesüsteemid, Gerards Metal Roofing
Paari:Decras Shake Katuse Järgmise:Värvkattega metallkattega kate

Küsitlus

You Might Also Like