Kivikattega katusekatte metallplaadid

Kivikattega katusekatte metallplaadid

Kivikattega metallist katusekivi keldritena kasutatakse alumiinium tsingitud teraslehte (nimetatakse ka galvaaniumteraseks), see on kaetud loodusliku kivi laastudega ja kleebitud akrüülvaigu liimiga. Järgmine kolm eelist teeb selle kogu maailmas väga populaarseks. 1.Väike kaalKaal on ainult 1/6 ...

Toote üksikasjad

Kivikattega metallist katusekivi keldritena kasutatakse alumiinium tsingitud teraslehte (nimetatakse ka galvaaniumteraseks), see on kaetud loodusliku kivi laastudega ja kleebitud akrüülvaigu liimiga. Järgmine kolm eelist teeb selle kogu maailmas väga populaarseks.


1.Kerge kaalKaal on ainult 1/6 tavapärasest plaadist ja seda on lihtne transportida ja paigaldada.
2.Eri disain ja värv on saadaval.
3.Kivikattega katusekivide garantii võib olla 50 aastat

HTB158peKpzqK1RjSZFv763B7VXaT.png_.webp


Värvikaart:

värvikaart.webp

Lisatarvikud


Tere tulemast külastama Newsunlightrooftile!

ettevõtte info

katuseplekk kiviga kaetud metallist katusekivi

Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd (New Sunlight Building Material Co Limited) on esimene ettevõte, mis on spetsialiseerunud kivikattega metallist katusekivide uurimisele, projekteerimisele, tootmisele ja eksportimisele Hiinas. ISO9001 ja ISO14001 sertifikaatide saamine võttis suuna. Praegu on ta asutanud kaks tootmisbaasi, mis asuvad nii Daliani linnas kui ka Guangzhou Foshani linnas ja mille aastane tootmisvõimsus on 2 000 000 ruutmeetrit.

Meie tooted, kivikattega metallist katusekivid, on olnud kodu- ja välisturul populaarsed juba aastaid. Neid kasutatakse laialdaselt Hiinas, USA-s, Jaapanis, Kanadas, Nigeerias ja paljudes teistes riikides ja piirkondades.

Meie ettevõte pühendab kaunilt kujundatud, suurepärase materjali ja kõrge kvaliteediga kivikattega terasest katusekivide uurimisele, kujundamisele ja tootmisele. Uus Sunlight katusesüsteem pakub turvalist, vastupidavat ja keskkonnasõbralikku katuselahendust kodu- ja välismaistele klientidele.

Guangzhou hinnakvaliteediga kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Nigeeria Aafrikas madala hinnaga


Hot Tags: kivikattega katusekattega metallplaadid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, ostke, odav, madal hind, tooted
Paari:Ehitusmaterjal kiviga kaetud metallist katusekivi Järgmise:Katusekivi metall katab Aafrika värvika katuse

Küsitlus

You Might Also Like