Kivi kaetud metallist katusekivid / värvi kivi kaetud terasest katuste plaadid

Kivi kaetud metallist katusekivid / värvi kivi kaetud terasest katuste plaadid

Miks valida uus PÄIKESEVALGUSE kivi kaetud metallist katuse? Investeeringute üle RestThe esialgne maksumus paigaldus uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse võib üle koos muu Katusekattematerjalid.

Toote üksikasjad

Dalian uus päikesevalguse hoone Material Co., Ltd on üks juhtiv Hiina kivi kaetud metallist katus plaatide tootjaid ja tarnijaid ja oleme ka professionaalne ettevõte ja tehases, Tere, osta madala hinnaga kivi katuseplaatide, mitmekülgne katus, traditsiooniline katusekive ja odavad tooted hulgimüügi meilt.


Miks valida uus PÄIKESEVALGUSE kivi kaetud metallist katuse?


Investeering üle teiste

Esialgne maksumus paigaldus uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse võib üle koos muu Katusekattematerjalid. Siiski majaomanik saab säästa raha on oluline, sest uus päikesevalguse katus on viimase katuse kunagi osta. Uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse lisab oma kodu-Ilu ja edasimüügi väärtus.

"Hea elu lõpuni" vs "Varem või hiljem"

Terasest katuse Keskmine eluiga on umbes 15 aastat. Näiteks asfalt või "kompositsioon" vöötohatis saab nõuda uuesti katusekivide iga 10-20 aasta jooksul või varem! Võrrelge uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse mis sisaldab garantii, mis on kasulik eluiga (ü) omanik.

Andke oma kodu A Ilu Makeover

Sõltumata stiili, värvi või lõpetada oma praeguse katuse, on tõenäoliselt uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katus, mis sobib oma kodu ilmet. Kas soovite vaadata asfalt shingle, savi plaatide, kiltkivi või cedar raputada, valige uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse mis suurendavad Ilu koju.

Pikas perspektiivis tugevus

Elu on raske. Emake loodus on raskem, eriti terase katusematerjalid, mis halveneb kohe pärast seda, kui need paigaldatakse kokkupuude kahjustab UV kiirtega päike, paisumine temperatuuri muutuste tulemusena ja hailstones, tugev lumesadu pack, jää ja tuule mõju. Uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse, siiski saab võtta äärmuslikud ilmaolud ja ikka vaatama ja kaitsta nagu uus elu lõpuni.

Ilusti tõhusa

Seal on rohkem ilus värvide ja konstruktsiooniga uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse kui silmaga. Näiteks heledad katused eesmärk on tõhusalt päikese soojust peegeldavad ja vähendada vajadust jahutada koju ajal kuuma suvekuudel. Mis ilus viis vähendada oma energiaarveid.

Vastupidavus püsti

Kui sa oled kuulnud keegi öelda, et metallist katuse ei tohiks kõndinud, nad ilmselt ei räägi uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse. Meie blokeeringuga paneeli originaallooming tsingitud terasest ehitus ja järeleproovitud paigaldamise meetodid annavad tugeva katuse süsteemi, mis võib olla kõndinud tavapärastes.

Hinnata oma nautimine

Kui võrrelda omadusi ja eeliseid uus päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse kõikide teiste vastu, näete, seal on tõesti mingit võrdlust. Nii kuidas kindlaks investeeringu summa on? Esiteks, võtke meiega ühendust. Meie kogenud professionaali arvutab teie uue katuse olenevalt stiilist uue päikesevalguse kivi kaetud Steel Katusetööd süsteemi valid, teie katuse kuju ja "pigi" või kalle ja Kas soovid oma olemasoleva katuse vasakule või kiskuda maksumusest. Pea meeles, uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse kaasas 50 aastat garantii.


Uus päikesevalguse katuste sertifitseerimine

Uus päikesevalguse katuse garantii

Uus päikesevalguse Katusesüsteemid, Inc. (edaspidi "äriühing") Käesolevaga garantii algsele tarbija ostjale (edaspidi "omanik") mis iga uue päikesevalguse katus paneel ("paneel"): (1) jäävad vabaks tootmise defektid, mis kahjustaksid täitmise paneelid; 2 olema vastupidavad blow-off Tuule kiirused kuni 120 miili tunnis; ja (3) vastupanu rahekahjustused. Eesmärgil see garantii rahekahjustused defineeritakse järgmiselt: (1) tungimist rahe kivid täiesti läbi paneeli; või (2) praod või lõheneb toimkonna terasest substraadi löögipunkti ümber.


Piirang vastutuse määral degusteerimiskomisjoni tegelikult sisaldava materjali või töö tootmine puudused, mis mõjutada jõudlust, ettevõte peab kas parandada või asendada defektne vaekogu esitatud ettevõtte vastutus piirdub kogukulutustest vastavuses konkreetse defektne paneeli mõistliku asendusmaksumus esimese 15 aasta pärast paigaldamist ja väheneb igal aastal soetatakse järel materjali ainult allesjäänud 15 aasta jooksul. Ettevõte püüab asendada vigane paneelid sama värv või kujundus. Kuid erinevatel aegadel valmistatud paneelide vahel võib esineda värvinüansside ja firma võib lõpetada või muuta konkreetse toote profiili. Igal juhul ettevõte jätab endale õiguse defektne paneeli asendamiseks paneeli sarnast disaini ja värvi.

Ülekantavuse piiratud garantii võib viia esialgse omaniku poolt järgnevate korteriomand esimese 5 5 aasta jooksul pärast toote algse installi tingimusel ülekandmise teave (esialgse omaniku, uue omaniku, vara aadress) on saadetakse firma 30 päeva jooksul alates vara omandiõiguse üleminekut. Omandi muutmise teate tuleb saata e-posti teel ettevõtte märgitud aadressil.

Teadmiseks: Uue päikesevalguse katuse garantii osakondDalian City - Foshan City, Hiina

See garantii on täidetud järgmised tingimused:


  1. Kirjalik teade puudustest tuleb saata posti teel ettevõtte oma "aadress allpool sätestatud. Teade peab sisaldama nime ja aadressi omanik väidetava defektne paneeli või paneelid ja peab kirjeldama üksikasjalikult defekt.


2. ühing ei vastuta puhul, ja Käesolev piiratud garantii ei kehti, paneelid mis tahes kahju või muu vara tõttu muudel materjalide konkreetsed vead või tootmise töötlus määratletud piiratud garantii. Käesolev garantii ei hõlma põhjused on järgmised: (1) kahju tulenevad defektid, liikumine või vajumise struktuur, kuhu on installitud katus; (2) kuritahtlik suu liiklust tulenev erinevus tootja juhistele; (3) kahju tekitatud lisanduks puhastamise lahendusi, paint, katted või muudatusi mis tahes paneelid (4) kahju paneelid põhjustatud kuritarvitamise, hooletuse või väära käsitsemise ajal või pärast paigaldamist; (5) tõttu või ei järgi tootja installijuhiseid. Eraldi garantii, mis hõlmab paneelide paigaldus võidakse paigaldamist töövõtja.


3. see garantii on ainus garantii firma teeb seoses uue päikesevalguse katuste paneelid, see müüb. Müüjad ja paigaldajad uute päikesevalguse katuste paneelid pole õigust laiendada või muuta viisil garantii tingimusi.


4. garantii puudumine kohaldatakse iga uue päikesevalguse katus paneel, muuta, muuta või muudetud disaini või funktsiooni pärast seda, kui ta on jätnud tehas, välja arvatud juhul, kui muutmine on vajalik tootja paigaldusjuhend.


5. mis tahes uue päikesevalguse katus paneel äriühing asendamist ei laiene see garantii, välja arvatud seadusega ettenähtud aja jooksul.


6. käesoleva garantii annab uue päikesevalguse katuste paneelid esialgse ostja spetsiifilised seaduslikud õigused.

Kui see "garantii" kohaselt on väljastanud pädeva kohtu olevat sobimatu, kehtetu või jõustamatuks, ülejäänud sätted sellest hoolimata jäävad täies jõus olemata häiritud või kehtetuks tunnistatud kuidagi.

Uus päikesevalguse katuse Foshan Subsidery tehas


Küsimused ja vastused

alates uue PÄIKESEVALGUSE KATUSEKIVE

Küsimus: Tõmmatakse metallist katuse Lightning?

Vastus: Seal on absoluutselt ei suurenda tõenäosust kodus olles tabada Pikselöök, kui teil on metallist katuse. Tegelikult, kui lightning strike oma uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse, energia ohutult kogu kogu katuse pind aurutada ja saab väljuda maasse. Ka, sest metallist katus ei ole põlevad või tuleohtlike, see on isegi targemaks valik katusekatete lightning kõhuli ja rasked ilmastiku valdkondades.


Küsimus: On kivi kaetud terasest katuse lärmakas katus?

Vastus: Kindlasti mitte! Nüüd kuulda: uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse on tihti palju vaiksem kui isegi asfalt shingle katus. Meie unikaalne paigaldamise meetod, mis loob heli koos meie kaunilt funktsionaalne kivi värvitud pinna, sest isegi rabav paneelid katuse paduvihm on no Kõvemini on raske puit raputada katusel.


Küsimus: Kas rooste kivi kaetud terasest katuse probleem?

Vastus: nr! Tegelikult uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katuse paneelid on valmistatud kõrge kvaliteediga tsingitud terasest, mis on kaetud akrüül aluskiht. Keraamiline maa-kivi graanulid siis üle selle aluskiht varjatud. Lõpuks selge akrüül liigne glasuur on rakendatud ja küpsetatud kohta. See annab oma kodu pikaajaline, kestev ja fade vastupidav kaitse terve elu nautimine.


Küsimus: Sälkimine probleem?

Vastus: Jällegi ei! Tegelikult uue päikesevalguse kivi kaetud terasest katused saab ja hailstones püsti, lumi koormusi ja äärmise tuuleolud struktuuri- või kosmeetiline kahjustamata. See on üks põhjus, miks meie ilmastikukindel garantiisid ka 120 m.p.h. Tuule garantii (võrdne F2 tornaado!) ja 2,5 tolline Hailstone garantii.

Võtke meiega ühendust kui teil on küsimusi.


Hot Tags: katusekivide plaadid, kivi katuseplaatide, mitmekülgne katuse ja traditsioonilise katuse kivi kaetud Metallist põrandaplaadid, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, odav, madal hind, toodete
Paari:Naturaalvärvi kiviga kaetud terasest / metallist katusekivi Järgmise:Värvkattega metallkattega kate

Küsitlus

You Might Also Like