Alumiinium-tsinkterasest katusekivi

Alumiinium-tsinkterasest katusekivi

Kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Aafrika Nigeeria jaoks madala hinnaga. Võlakiri on sama kujundusega kui DECRA Roof Classic katusekivid Katusekivi katusekivid Toote kirjeldus 12 tüüpi värviskeem variandile Meie teenused katuseplekk kivikattega metallist katusekivi Klient: kas olete tehas? .. .

Toote üksikasjad

Kivikattega metallist katuseplekki kasutati Aafrika Nigeerias madala hinnaga


Liimige sama kujundus nagu DECRA Roofil


Guangzhou hinnakvaliteediga kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Nigeeria Aafrikas madala hinnagaKlassikalised katusekivid

Guangzhou hinnakvaliteediga kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Nigeeria Aafrikas madala hinnagaKatusekivi katusekivid


Guangzhou hinnakvaliteediga kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Nigeeria Aafrikas madala hinnaga


Tootekirjeldus


Värvilised kivikattega metallist katusekivid - katusesindlid

(1) Paksus

0,4 mm, 0,45 mm, 0,5 mm

(2) Kaal

2,6 ~ 3,2 kg tükk

(3) üldine suurus

1320mm * 420mm

(4) kehtiv suurus

1270mm * 380mm

(5) pind plaatide kohta

0,48SQM

(6) lehed ruutmeetri kohta

2,08tk

(7) pakk

400–600 tükki kaubaaluste kohta

(8) laadimine

8000 ~ 10000 tk / 20 jalga konteiner koos tarvikutega

(9) tavaline värv

punane; must; roheline; süsi must; ilmast pruun; hall; safiir sinine ... 12 standardset värvi

(10) Erivärv

Saab tellida


Valiku jaoks 12 tüüpi värviskeemi


color chart.webp
Meie teenused


katuseplekk kiviga kaetud metallist katusekivi

Guangzhou hinnakvaliteediga kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Nigeeria Aafrikas madala hinnaga

Klient: kas olete tehases?
Newsunlightrooftile: Jah. Oleme professionaalne tootja tehas.
Meie tootmises on tootmistöötajaid, sealhulgas teadus- ja arendustegevuse töötajaid ning kvaliteedikontrolli töötajaid. Ja Newsunlightrooftile turunduskeskus pakub teile parimat teenust.

Klient: mis on teie hinnetingimused?
Newsunlightrooftile: Tavaliselt FOB (tasuta pardal), CIF (kulude kindlustus ja kaubavedu), EX-work

Klient: Millised on teie maksetingimused?
Newsunlightrooftile: aktsepteerime T / T ja Western Unioni ning MoneyGram, LC vastavalt teie mugavusele.

Klient: kuidas ma saan külastada teie tehast või kontorit?
Newsunlightrooftile: Tere tulemast külastama Newsunlightrooftile Factory. Minu varjatud tehas asub Foshanis Guangzhou lähedal. Võime teid vastu võtta Guangzhou hotellis või lennujaamas.

Klient: kas saate kaupu toota kliendi disainina?
Newsunlightrooftile: Tere tulemast saatma meile disainilahenduse või näidise, arvutame teile võimalikult kiiresti välja kulu ja ühikuhinna.

Klient: kas ma võin teie proovi tasuta saada?
Newsunlightrooftile: Muidugi, saate meie tasuta proovi, palun võtke meiega kõigepealt ühendust.

Klient: kuidas on lood toodete pakkimisega?
Newsunlightrooftile: paindlik pakkimine vastavalt klientide konkreetsetele nõudmistele.

Klient: mis on katusekivide garantii?
Uudistevalgusfooftiil: 30 aastat ei muuda ega tuhmu värvi, kui meie katusekivid muudavad värvi, saame kogu raha oma klientidele tagasi anda.

Tere tulemast külastama Newsunlightrooftile!ettevõtte info


katuseplekk kiviga kaetud metallist katusekivi

Dalian New Sunlight Building Material Co, Ltd (New Sunlight Building Material Co Limited) on esimene ettevõte, mis on spetsialiseerunud kivikattega metallist katusekivide uurimisele, projekteerimisele, tootmisele ja eksportimisele Hiinas. ISO9001 ja ISO14001 sertifikaatide saamine võttis suuna. Praegu on ta asutanud kaks tootmisbaasi, mis asuvad nii Daliani linnas kui ka Guangzhou Foshani linnas ja mille aastane tootmisvõimsus on 2 000 000 ruutmeetrit.

Meie tooted, kivikattega metallist katusekivid, on olnud kodu- ja välisturul populaarsed juba aastaid. Neid kasutatakse laialdaselt Hiinas, USA-s, Jaapanis, Kanadas, Nigeerias ja paljudes teistes riikides ja piirkondades.

Meie ettevõte pühendab kaunilt kujundatud, suurepärase materjali ja kõrge kvaliteediga kivikattega terasest katusekivide uurimisele, kujundamisele ja tootmisele. Uus Sunlight katusesüsteem pakub turvalist, vastupidavat ja keskkonnasõbralikku katuselahendust kodu- ja välismaistele klientidele.

Guangzhou hinnakvaliteediga kivikattega metallist katuseplekk, mida kasutatakse Nigeeria Aafrikas madala hinnaga

KKK

Küsimus: kas välk köidab metallkatust?

Vastus: Teie kodus välkkiire löömise tõenäosus, kui teil on metallist katus, ei suurene absoluutselt. Tegelikult, kui välk lööb teie uue päikesevalgusega kivikattega teraskatuse, hajub energia ohutult kogu katuse pinnale ja võib väljuda maapinnale. Kuna metallist katusekate EI OLE põlev ega tuleohtlik, on see veelgi nutikam valik katusekatete jaoks välkkiiretes ja rasketes ilmastikuoludes.

Küsimus: kas kivikattega teraskatus on mürarikas?

Vastus: Absoluutselt mitte! Nüüd kuulge seda: uus päikesevalgusega kivikattega teraskatus on sageli palju vaiksem kui isegi asfaltkatus. Meie ainulaadse paigaldusmeetodi tõttu, mis loob heli koos meie kaunilt funktsionaalse kivikattega pinnaga, pole isegi katusepaneele tabanud paduvihm valjem kui see oleks tugeva puitlaastuga katuse korral.

Küsimus: kas rooste on probleem kivikattega teraskatusega?

Vastus: Ei! Tegelikult on New Sunlight kivikattega teraskatusepaneelid valmistatud kvaliteetsest galvaniseeritud terasest, mis on kaetud akrüülvärviga. Seejärel kinnitatakse selle aluskihi külge keraamilised maakivigraanulid. Lõpuks kantakse peale ja küpsetatakse selge akrüülist üleglasuur. See tagab teie kodule pikaajalise, vastupidava ja pleekimiskindla kaitse kogu eluks.

Küsimus: kas hammaste eemaldamine on probleem?

Vastus: Jällegi, ei! Tegelikult suudavad uued päikesevalgusega kivikattega teraskatused rahekivide, lumekoormuste ja ekstreemsete tuuleolude korral püsida, ilma et sellega kaasneks konstruktsioonilisi ega kosmeetilisi kahjustusi. See on üks põhjus, miks meie ilmastikukindlate garantiide hulka kuulub tuulegarantii 120 miili tunnis (võrdub torniga F2!) Ja 2,5-tollise turvakivi garantiiga.

Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust.


Hot Tags: alumiinium-tsink terasest katusekivi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, odav, madal hind, tooted
Paari:Alumiiniumist katusekivi Järgmise:Katuseplekk kiviga kaetud metallist katusekivi

Küsitlus

You Might Also Like