Kerge materjaliga katuseplekk värvilisest terasest katusekivi

Kerge materjaliga katuseplekk värvilisest terasest katusekivi

Kivikattega terasest katusekivid on üle kõige investeering ning pakuvad kõigi maailmade parimate võimalustega metallist katusekatteid, mis annavad metallist katusekatte tugevuse ja pikaealisuse ning mitmesuguste profiilide ilu ja stiili alates puitlaastudest ja Hispaania plaatidest kuni arhitektuurvööni. või meie Classic TileTM. Pakume parimat kivikattega terasest metallist katusekattematerjali - paremat kui mis tahes muud katusekattematerjali, mida saate osta, ja 50 aasta pärast näevad Allmeti kivikattega terasest metallist katusekivid välja ja töötavad täpselt samamoodi kui nende paigaldamise päeval. See on vähemalt meie garantii! Meie kivikattega terasest katusekattetooted pakuvad teile meelerahu, pakkudes parimat kaitset elementide eest ja teie vaevaga teenitud raha!

Toote üksikasjad

Vikerkaarekiviga kaetud metallist katusekivi

image


Suurus: 1335 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Terasplaadi paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Kaal tüki kohta: 2,8 kg / tk

Pakend: 500-600 tk / kaubaalus


Peamiselt kivist kaetud terasest katusekivide värv  

image


Kivikattega terasest katusekivide tarvikud

spare part

spare part2

stone coated metal roof tile .png

raputada katusekive .jpg

Raputage XD katusekivi.jpg


Miks valida kivikattega terasest katusekivid

Küsimus: kas välk köidab metallkatust?

Vastus: Teie kodus välkkiire löömise tõenäosus, kui teil on metallist katus, ei suurene absoluutselt. Tegelikult, kui välk lööb teie uue päikesevalgusega kivikattega teraskatuse, hajub energia ohutult kogu katuse pinnale ja võib väljuda maapinnale. Kuna metallist katusekate EI OLE põlev ega tuleohtlik, on see veelgi nutikam valik katusekatete jaoks välkkiiretes ja rasketes ilmastikuoludes.

 

Küsimus: kas kivikattega teraskatus on mürarikas?

Vastus: Absoluutselt mitte! Nüüd kuulge seda: uus päikesevalgusega kivikattega teraskatus on sageli palju vaiksem kui isegi asfaltkatus. Meie ainulaadse paigaldusmeetodi tõttu, mis loob heli koos meie kaunilt funktsionaalse kivikattega pinnaga, pole isegi katusepaneele tabanud paduvihm valjem kui see oleks tugeva puitlaastuga katuse korral.

 

Küsimus: kas rooste on probleem kivikattega teraskatusega?

Vastus: Ei! Tegelikult on New Sunlight kivikattega teraskatusepaneelid valmistatud kvaliteetsest galvaniseeritud terasest, mis on kaetud akrüülvärviga. Seejärel kinnitatakse selle aluskihi külge keraamilised maakivigraanulid. Lõpuks kantakse peale ja küpsetatakse selge akrüülist üleglasuur. See tagab teie kodule pikaajalise, vastupidava ja pleekimiskindla kaitse kogu eluks.

 

Küsimus: kas hammaste eemaldamine on probleem?

Vastus: Jällegi, ei! Tegelikult suudavad uued päikesevalgusega kivikattega teraskatused rahekivide, lumekoormuse ja ekstreemsete tuuleolude korral püsida, ilma et sellega kaasneks konstruktsioonilisi ega kosmeetilisi kahjustusi. See on üks põhjus, miks meie ilmastikukindlate garantiide hulka kuulub 120 miili tunnis . Tuulegarantii (võrdub torniga F2!) Ja 2,5-tollise rahekivigarantii.  


Hot Tags: kergmaterjalist katusekatted värviline terasest katusekivi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, ost, odav, madal hind, tooted
Paari:Kerge katusekattematerjal, lainepapist katusekate Järgmise:Kerged katusekattematerjalid Värviline terasest katusekivi

Küsitlus

You Might Also Like