Kvaliteetne 420 Mm kivikattega metallist katusekivi

Kvaliteetne 420 Mm kivikattega metallist katusekivi

Kivikattega katusekivi Kivikattega terasest katusekivi on uus katusematerjal, mis on toodetud vastupidavast galvaniseeritud terasplaadist ja võtab liimidena vastu kvaliteetset veesõidukite akrüülvaiku, ilmastikukindlat loodusvärvilist liiva või värvitud loodusliiva pinnakihina läbi ainulaadse .. .

Toote üksikasjad

Kivikattega katusekivi

Kivikattega terasest katusekivi on uus katusematerjal, mis on toodetud vastupidavast galvaniseeritud terasplaadist ja võtab liimidena vastu kvaliteetse veesõiduki akrüülvaigu, ilmastikukindla loodusvärviga sandor värvitud loodusliiva pinnakihina ainulaadse tehnilise protsessi abil. See on kõrgtehnoloogiline toode, mis ühendab loomingut, komposiiti ja on ühtlasi keskkonnasõbralik.

Kivikattega terasest katusekivi omab nii traditsiooniliste katusekivist saviplaatide loomulikke, häid eeldusi kui ka tänapäevaste metallplaatide suurepäraseid kergeid, tugevaid ja vastupidavaid omadusi. Praegu on see peamised kõrgekvaliteedilised katusematerjalid maailmas.

Kategooria:


Pakume teile valida kuut tüüpi kivikattega katusekivi:


Müüa kiviga kaetud metallist katusekivi koos CE SGS sertifikaadiga

Müüa kiviga kaetud metallist katusekivi koos CE SGS sertifikaadiga

Ülevaade

Materjal 0,35–0,6 mm terasplekk
Pind Loodusvärvi liivakillud
Üldine suurus 1340x420mm
Kehtiv suurus 1280x370mm
Pindala plaatide kohta 0,4847 ruutmeetrit
Plaadid ruutmeetri kohta 2,1 tk
Kaal ühe plaadi kohta 2,8 kg
Kaal ruutmeetri kohta 5,88 kg
Erivärv saab kohandada

Müüa kiviga kaetud metallist katusekivi koos CE SGS sertifikaadiga


Värvikaart:

värvikaart.webp

Eelised:

1.Tulekindlus: nii AL-tsingiteras kui ka kivikillud on mitteorgaanilised materjalid, nad on looduslikud ja osutunud mittepõlevaks.

2.Premiumiomadused maavärina ajal: Kivikattega metallkatused on kerged ja tugevad, need ei põhjusta maavärinates hoonete aluskonstruktsioonidele kergesti kahjustusi.

3.Läbikindla raskusega libisemisvastane kaal: Kivikattega metallkatus on iseloomustatud lumekindluse, raskuse ja libisemisvastasusega ning seetõttu ei saa külmumispiirkondade probleemid muretseda.

4.Tuuletakistus: teaduslik blokeerimissüsteemi projekteerimine ja tõestatud paigaldustehnikad tagavad katusesüsteemile suurema turvalisuse tormide, pilvede ja orkaanide korral.

5.Veekindel: katus pole mürarikas ja sageli palju vaiksem kui asfaltkatus või tugev traditsiooniline puitlaastu katus. Tormides lekkeid ei teki ning katus pestakse ja see paistab justkui äsja olnud. uuesti installitud.

6.Tulevalgusohutus: välk löögi tõenäosus ei suurene. Kui välk lööb välja, hajub energia ohutult ja väljub maapinnale.

7.Kivikindlus: on tõestatud, et kivikattega metallist katusekivid kannavad rahekihte kahjustamata.

Peamised tarvikudMeie ettevõtte kohta

Uus Sunlight kivikattega terasest katusekate on üks Austraalia kogenumaid ja usaldusväärseimaid katuse taastamise ja värvimisega tegelevaid ettevõtteid. Meie peamine teenus Sydneys on katuste taastamine, mis teenindab kõiki Sydney ja Kalda põhjaosa eeslinnu. Rohkem kui 15-aastase kogemusega professionaalsete ja usaldusväärsete katuseteenuste osutamisel teab New Sunlight kivikattega terasest katusekate kvaliteedi tähtsust. Seetõttu suudab Able Roof Restaureerimine oma teenustele enesekindlalt garantiid pakkuda. Meie teenuste hulka kuuluvad Katuste remont, Katuste puhastamine, Katuste taastamine, Katuste hooldus, Katuse uuesti osutamine, Katuse uuesti katmine, Katuse katmine, katuselaiendid, Katuse värvimine ja klaasimine Sydney. Pakume ka vesipuhumist ja kõrgsurvepuhastust, vihmaveerennide paigaldamist, Colorbond katusekatteid, tasuta katuseülevaatusi, nõuandeid ja hinnapakkumisi.


Kui teil on küsimusi, võtke minuga ühendust.

Hot Tags: kõrge kvaliteediga 420 mm kivikattega metallist katusekivi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, ost, odav, madal hind, tooted
Paari:Naturaalvärvi kiviga kaetud terasest / metallist katusekivi Järgmise:Korrosioonivastane komposiitkiviga kaetud metallist katusekivi

Küsitlus

You Might Also Like