Värviline kivi polümeerikattega Shingle Katusetööd

Värviline kivi polümeerikattega Shingle Katusetööd

Värviline kivi kattega katus klibu NEWSUNLIGHT kivi katuse paketid eelised uut tüüpi, energia säästmine, keskkonnakaitse ja hea välimus. Valgus: kerge, madal koormus, 6kg / m2, ainult 1/6 traditsioonilised klotsid, Salvesta, lasti vähendada katuste ja seina. Standard...

Toote üksikasjad

Värviline kivi kaetud katus klibu

Bond.jpgSideme tüüp
Üldine suurus: 1335 mm * 420mm
Hõlma suurus: 1270 mm * 370mm
Paksus: 0,4 mm 0,45 mm 0,48 mm
Plaatide/m2: 2.08pcs
Kaal/tükk: 2.8kgs/3.0kgs
Classic - 副本.jpgKlassikaline tüüp
Üldine suurus: 1335 mm * 420mm
Hõlma suurus: 1270 mm * 370mm
Paksus: 0,4 mm 0,45 mm 0,48 mm
Plaatide/m2: 2.08pcs
Kaal/tükk: 2.8kgs/3.0kgs

stong chips metal roofing.jpgaccessories1.pngNew Sunlight factory4.jpg

Paketidroof tile package.jpg


NEWSUNLIGHT kivi katuse eelised

uut tüüpi, energia säästmine, keskkonnakaitse ning hea välimus.

Valgus:kerge, madal koormus, 6kg / m2, ainult 1/6 traditsioonilised klotsid, Salvesta, lasti vähendada katuste ja seina.

Eriti hea ilmastikukindluse: Baas on alumiinium-tsink terasest mitme kihi kõrgpolümeer käitlemise kaitsva kile. See on tugev külmutamise sulatamine funktsiooni vastupanu ja suurendab eluiga tõhusalt. Nr reeglitest, võrgustiku ja lokitangid, high Veekindel funktsioon. Terase tarnija - Shanghai Bao steel group lubada, meile ei ole purunemise ja lekke jooksul üle 35aasta.


Vastupidavusele: kasutades nii otsustavalt kindlaksmääramise paigaldamine; saada ühe rohkem kaitset tuule kattuvad installimise kaudu. On võimalik saavutada 160MPH tuule vastupanu aspekti.

Lihtne paigaldada: lihtne paigaldada ja kiire kiirus ja tõhusus. Tavaliselt ühe m2 vajab 2,5 tükki.

Laialdane kasutamine vahemikus: kohandatav kalle katuste hooned, spetsiaalselt suur kalle ones. Ka pole probleemi kõrghoonete ohutult kasutada.

Kõrge Veekindel funktsioon: Ühes tükis lisahoiatuse suur, nii et vähem crack kattuvaid ja väike võimalus lekkekindlust käigus. Otsustavalt kindlaksmääramise ja kattuvad teadusliku paigaldamise meetod tagada Veekindel funktsioon jälle hea veekindel funktsiooni kohta
baasi Bao steel ise.

Quake-proof: kerge katuste saab vähendada katus, esimene kiht liikuda otsustavalt ja terav osa esimese kihi muuta. Maavärinad esinevad alati kohtades, kerge katus hooned on üha populaarsemaks tänu oma kõrge värisema-tõend funktsioon., nagu Jaapan, kui maavärin tekkida, tavaliselt ei ole inimesed saavad haiget ja suri.


A-klassi tulekindlus: Meie katusekive lakata korral tulekahju, tule levikut. NEWSUNLIGHT kivi katusekive kasutada A-klassi tulekindlate materjalide tootmiseks.


Müra vähendamine: Läbi vulkaanilise looduskivi abil saab suurendada ainult katuse plaadid hea välimus, kuid ka puhverdada mõju sajab, mis võib oluliselt vähendada müra

Soe hoida ja soojuse isolatsioon: õhu kiht kombineeritud counter tugipuu ja risti batten katus oleks rohkem õhulise ja seejärel hoida soojas ja soojustus.

projects.jpg


Paari:Mix värvi alumiiniumist tsink katuste lehed Järgmise:Kivi kaetud metallist katus plaadid

Küsitlus