Värviline kivi kaetud metallist katus leht

Värviline kivi kaetud metallist katus leht

Värviline kivi kaetud metallist katus leht toote Detail - klibu metallist katus leht uus Su nlight kivi kaetud metallist katus klotsi, mis on kivist kaetud metallist katus leht? Kivi kaetud terasest katus klotsi on selline uuenduslik, komposiit, ökoloogiline, high-tech toode. Selle alusmaterjali on...

Toote üksikasjad

Värviline kivi kaetud metallist katus leht


Toote andmed


stone coated metal roofing sheet.jpg

Uus Sunlight kivi kaetud metallist katuse

Mis on kivi kaetud metallist katusekive?

Kivi kaetud terasest katus klotsi on selline uuenduslik, komposiit, ökoloogiline, high-tech toode. Selle baasi materjal on alumiinium-tsink (galvalume, alutsink) terasest leht kõrge korrosioonikindluse. Pinnatöötlus on looduskivi kruus, mis on loomulik värv või mille küljes alumiinium-tsink Anorgaaniliste pigmentide terasplekist. Liim, kõrge kvaliteediga vee baasil akrüül vaik, omamoodi on uurinud ja leiutas ise.

Kaasaegne rahvusvahelisel turul, plaadid on nii suurepärane kaunistus atribuute traditsiooniline katusekivid ja kerge vastupidav omadused kaasaegne katusekivid populaarsemaid ja kõige arenenum katusematerjalina.

Kivi kaetud terasest katuste plaatide ametiväliste et lõi katuse palju erinevaid stiile ja struktuuride, näiteks puidust, terasest, betoonist ehitiste projekte. Ta kasutab ka projektide lõi katuse olemasolevate hoonete Lamekatuste muuta, reformida vana katus ja kaunistada osa jms.


Koosseisu kivi kaetud metallist katuse

stone coated metal roof tile layer detail.jpg

Sertifikaadi kivi kaetud metallist katusekive

Keraamilised plaadid kivi kaetud metallist katuse tarvikud

accessories of roof tile1_.jpg

Pakettpackage of stone coated metal roof tile.jpg

Tootmisliiniroof  production line.jpg

Hot Tags: Värviline kivi kaetud metallist katus leht, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, osta, odav, madal hind, toodete
Paari:Kivi kaetud metallist katus klibu Keenias Järgmise:Hulgi kivi kaetud terasest katus klotsi Ameerikas

Küsitlus

You Might Also Like