Korrosioonivastane komposiitkiviga kaetud metallist katusekivi

Korrosioonivastane komposiitkiviga kaetud metallist katusekivi

Kivikattega terasest katusekivi, katusekattematerjalide värvikaart: viite varuosa:

Toote üksikasjad

Kivikattega terasest katusekivi, katusekatteks ehitusmaterjal

TOODETE SISSEJUHATUS

Värviline kivikattega metallist alusplaat on uhiuus katusekattematerjal, mis põhineb kõrge korrosiooniga AL-ZN plaadil, liimidena kvaliteetsel veesõidukite akrüülvaigul, loodusliku kivi osakeste ilmastiku ilmastiku ilmastiku ilmastiku ilmastikule või anorgaaniliste värvipigmentide tootmisel loodusliku kivi pinna värvimiseks, see on loominguline, keeruline, keskkonnasõbralik kõrgtehnoloogiline toode.

Värvilisel metallist katusesindlil pole mitte ainult traditsioonilise savikihi looduslikud, sügavad ja suurepärased dekoratiivsed omadused, vaid sellel on kaasaegse metallplaadi kerge, tugev ja vastupidav jõudlus - see on praeguse rahvusvahelise täiustatud katusekatte peamine suundumus.

Värviline metallist katusekivi sobib erinevate stiilide ja tüüpi konstruktsioonidega (puit, teras, betoon) katusekalde jaoks, kehtib ka originaalse hoone tasapinnaliste, vanade katuse- ja hoonekaunistuste ning muude kohalike projektide puhul. selles kasutatakse keskkonnamaterjale, ilma et see kahjustaks inimesi ja keskkonda.

HTB158peKpzqK1RjSZFv763B7VXaT.png_.webp


Värvikaart:


värvikaart.webpvaruosa viitamiseks:


katusekate


katusekate 2


värviline katusekivi (1)

Hot Tags: korrosioonivastane komposiitkiviga kaetud metallist katusekivi, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, ettevõte, hulgimüük, ost, odav, madal hind, tooted
Paari:Kvaliteetne 420 Mm kivikattega metallist katusekivi Järgmise:Kivikattega metallist katusekivi

Küsitlus

You Might Also Like