Allmet kiviga kaetud terasest katusekivid

Allmet kiviga kaetud terasest katusekivid

Allmet Stone kaetud terasest katusekivid on ülejäänu üle investeeringud ja pakuvad metallist katusetugevust pakkuvat parimat maailma, pakkudes metallkatuse tugevust ja pikaealisust ning puidu raputamise ja Hispaania plaatide erinevate profiilide ilu ja stiili, et arhitektuurne katusesindlid või meie Classic TileTM. Pakume parimat kivist kaetud terasest metallist katust - parem kui mis tahes muu katusematerjal, mida saab osta, ja 50 aastat hiljem hakkavad Allmet kiviga kaetud terasest metallist katusematerjalid vaatama ja toimima täpselt samal päeval kui nad on paigaldatud. See on meie garantii! Meie kivist kaetud terasest metallist katusetooted pakuvad teile meelerahu, pakkudes parimat elementide kaitset ja oma rasket teenitud raha!

Toote üksikasjad

Allmet Stone Kaetud Terasest katusekivid

Albaania katusekivid .jpg


Suurus: 1320 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Kaal ühiku kohta: 2,8 kg / tk

Pakett: 500-600 tk / kaubaalused

Allmet Stone kaetud terasest katusekivide peamiselt värv

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpg

Aksessuaarid   Allmet Stone Kaetud Terasest katusekivid

katusekivide aksessuaarid .jpg

Miks valida Allmet Stone kaetud terasest katusekivid

Allmet Stone kaetud terasest katusekivid on ülejäänu üle investeeringud ja pakuvad metallist katusetugevust pakkuvat parimat maailma, pakkudes metallkatuse tugevust ja pikaealisust ning puidu raputamise ja Hispaania plaatide erinevate profiilide ilu ja stiili, et arhitektuurne katusesindlid või meie Classic TileTM . Pakume parimat kivist kaetud terasest metallist katust - parem kui mis tahes muu katusematerjal, mida saab osta, ja 50 aastat hiljem hakkavad Allmet kiviga kaetud terasest metallist katusematerjalid vaatama ja toimima täpselt samal päeval kui nad on paigaldatud. See on meie garantii! Meie kivist kaetud terasest metallist katusetooted pakuvad teile meelerahu, pakkudes parimat elementide kaitset ja oma rasket teenitud raha!

Kas pole kindel, kas kivi kaetud terasest metallkate on teie kodu jaoks õige? Vaadake lihtsalt Allmet kivist kaetud terasest metallist katusekivide paljusid eeliseid :

  • Teie raha säästmine : Kuigi Allmet kiviga kaetud teraskonstruktsiooni paigaldamise esialgne maksumus võib olla rohkem kui mõni muu saadavalolev katusekate, leiavad, et keskmine omanike omanik asendab ja parandab oma katus rohkem kui 3 korda kogu eluea jooksul. Allmet Steel Roofi esmakordsel valimisel ei säästa mitte ainult suuri rahalisi vahendeid tulevaste remondi- / asendamiskulude, kindlustusmaksete vähendamiseks enamikus osariikides ja tõenäoliselt kommunaalarvelduste vähenemisele, vaid ka kõrgema vara edasimüügi väärtuse - palju kõrgem, kuna teie katuse asendamise kulu on tavaliselt üks suurimaid müügikohtade läbirääkimispunkte. Kuid raha säästmine on vaid üks paljudest eelistest, mida saate nautida Allmet kiviga kaetud terasest metallkatusest!

  • Kerge kaal: meie kivist kaetud terasest metallkate kaalub vaid 1,5 naela ruutjala kohta, mistõttu on see üks ohutumaid katuseid seismilistel aladel ja suurepärane alternatiiv rasketele savidele ja betooni plaatidele, mis kaaluvad kuni 15 naela ruutjalga kohta! Erinevus Allmet kiviga kaetud terasest metallkatete vahel betooni- või savist katuseprofiilide kasutamisel annab peaaegu kümme korda väiksemat kaalu teie koduse struktuuri järele!

  • Kuivate põrandakatete katusekate: kui paigaldatud on projekteeritud, on Allmet kivist kaetud terasest metallist katusekivid kuiva põrandakattematerjali - erinevalt katusesulgast või tavapärasest tsemendi ja portselanist plaadist, mis kõik sõltuvad niiskusbarjääri aluskihist plaatide all. Niiskusbarjääri aluskiht on tavaliselt tõrvapaber, mis aja jooksul kuivab, purustab ja niiskuse poolt rikutud, sunnib teid katusekatte muutma.

  • Kõige vastupidavam: Allmet kiviga kaetud terasest metallkate on projekteeritud ja ehitatud, et taluda kõige karmimaid elemente vähemalt 50 aastat - garanteeritud. Me ei kaota kulusid ja me ei lõigata nurki. Allmet kiviga kaetud terasest metallkate on valmistatud 3/16 galvalumiga kaetud terasest - kõige vastupidavast katusekivist. Kombineerige see meie väga vastupidava küpsetatava nafta baaskatega, peegeldava ja dekoratiivkiviga kattekihiga ning parima UV-värtusega akrüülist viimistlusega ning teil on materjal, mis kunagi ei mädane, ei purune, ei lõpe ega katke - vähemalt mitte nende eluea jooksul. See Allmet'i kiviga kaetud terasest metallkatuse klassikaline välimus jääb aja testidele alati ilusaks.

  • Energiatõhus ükskõik milline värv. Kivist kattega terasplaadid pakuvad rohkem mitmekesisust, kui on tegemist metallkatusüsteemide paigaldamisega. Allmet metallist katusekividega on klientidel võimalus otse tekini, paksus paigaldada või vastupidi paigaldada . Kasutades Counter Batteni paigaldusmeetodit, loote 3 "õhukest ruumi katusekivide ja tekkide vahel, mis on nii kuumas kui ka külmas kliimas väga efektiivne.

  • Parim kaitse lumi ja jää eest: kui elate piirkonnas, mis on lumel ja jääl kalduv, pole paremat katusetaili kui Allmet kiviga kaetud terasest metallkatet. Igal aastal kulutavad majaomanikud kogu Ameerikas miljardeid dollareid, et remontida "Ice Damming" põhjustatud kahju. Allmet kiviga kaetud terasest katusega on Ice Damming peaaegu kõrvaldatud metallkiust ja tahvlite vahelisest õhkkihist. See väga isoleeriv omadus põhjustab teie katusel lume sulamist palju kiiremini kui tavapärastel katustel, vähendades oluliselt veekindluse võimalust teie katuse servadel.

  • 120 mph Tuulegarantii: meie kivist kaetud terasest metallist katusekivid kasutavad nii blokeerivat tehnoloogiat kui ka tahke, katsetatud ja katsetatud kinnitusgraafikut, et aeg-ajalt pakkuda parimaid tulemusi katusetööstuses. Kuigi me garanteerime tuuletakistuse reitingu 120 MPH, katsetati Allmet kiviga kaetud terasest metallist katusekivid vastupidiselt tuulele kuni 200 MPH. Allmeti blokeerivad paneelid ja batten-paigaldussüsteem pakub minimaalset liikumist ja erakordset vastupanu tuule tõusule. Plaati on testitud ja erinevalt asfaldist ja betoonist ei saa kividega kaetud metallkatuseid ära visata. Lihtsalt lugege meie klientide reaalse tuule kogemustest.

  • 2.5 "Hail Stone Warranty : Mitte kõik metallist katusekivid on ühesugused. Meie 3/16-tollised teraskatus plaadid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga terasest, mis on saadaval tänu meie vanema tarneettevõttele Metals USA. Meie terasest katusekivid on ka mõnede paksemate ja kõige vastupidavamate metallist katusesüsteemide olemasolu ja tagatud 2,5-tollise rahe vastu, mis on klassi 4 mõju hindamine! Lihtsalt lugege meie klientide kohta reaalajas rahe kogemusi või vaadake fotode slaidiseanssi, mis näitavad Allmet'i katuseid võrreldes teiste katustega, mis on põhjustatud 1997. aasta Dalla tuul tormi ajal.

  • Klass "A" tulekahju reiting: Allmet kiviga kaetud terasest metallist katusesüsteemid on mittesüttivad ning pakuvad parimat tulekahju reitingut tööstuses ja teie kodu parimat kaitset välitingimustes tulekahjude eest. Meie blokeeriv kattuv plaatide tehnoloogia ei võimalda tuuletõmbuvate kivimite kasutamist oma katusel tungida ja sügavkülmutada puidust raami. Paar meie tulekindlate metallist katusematerjalidega, mille isolatsiooniomadused on paigaldatud laudade paigaldamise süsteemile, ja paremat metallkatte süsteemi ei saa paigaldada, et oma kodu paremaks muuta!

Allpool näete metallist katusekivide tüüpe . Meie plaatide profiilide ülevaate saamiseks vaadake uut päikesevalguse profiilide ülevaate prospekti . Vastasel korral kliki iga pildi juures, et näha stiili lähemalt. Iga terasest katusekiviga kasutatakse Zincalume'i tehnoloogiat lisakindluse tagamiseks.  


Allmet Stone Coated Steel roofing tiles .jpg

DECRAS METAL ROOF TILE .jpg

Allmet Stone kaetud terasest katusekivide eelis

Shingle roof.jpg

stone coated metal roof tile .png


Paari:Decras Shake Katuse Järgmise:Värvkattega metallkattega kate

Küsitlus