Allmet Roofing Products

Allmet Roofing Products

Kivist kattega terasest katusekiviga on innovatiivse, komposiitmaterjali ja keskkonnasõbraliku kõrgtehnoloogilise toote kuningas. Alumiinium-tsink (galvalume, aluzinc) terasleht on kõrge korrosioonikindluse tagajärjel. Pinnatöötlus on looduslik kummiliim, kvaliteetne veepõhine akrüülvaigu on uuritud ja leiutatud ise. Allmet kiviga kaetud terasest metallist katusekivid näevad välja ja töötavad täpselt samal päeval kui nad olid paigaldatud. See on meie garantii! Meie kivist kaetud terasest metallist katusetooted pakuvad teile meelerahu, pakkudes parimat kaitset elementidelt ja teie rasket teenitud raha!

Toote üksikasjad

Allmet Roofing Products

Allmet Roofing  .jpg

Suurus: 1335 * 420mm

Kehtiv suurus: 1270 * 380mm

Teraspleki paksus: 0,4 mm (0,45 mm 0,5 mm)

Kaal ühiku kohta: 2,8 kg / tk

Pakett: 500-600 tk / kaubaalused

Peamiselt värv   Allmet Roofing Products

Kiviga kaetud katusekivide värvikaart .jpg

Aksessuaarid   Allmet Roofing Products

katusekivide aksessuaarid .jpg

katusekivide aksessuaarid .jpg

Miks valida   Allmet Roofing Products

Küsimus: Kas kullatud katus katab kiviga katuse?

Vastus: Absoluutselt mitte! Nüüd kuuleb see: uus päikesekaitsekiviga katusekate on tihti palju vaiksem kui isegi asfalt-šindlakatus. Meie ainulaadse paigaldusmeetodi abil, mis loob heli koos meie ilusalt funktsionaalse kivikaitsega pinnaga, ei lase katusepaneelidel isegi tugevamad vihmad, kui see oleks raske puidu raputamisel.

 

Küsimus: Kas roost on probleem kiviga kaetud teraskonstruktsiooniga?

Vastus: Ei! Tegelikult on uued päikesekaitseklaasiga terasest katusepaneelid valmistatud kvaliteetne tsingitud teras, mis on kaetud akrüülist aluskihiga. Seejärel pannakse sellel aluskihil keraamilised maaketikütuse graanulid. Lõpuks lisatakse selge akrüülist ülevalgustus ja küpsetatakse. See tagab teie kodus pikaealisuse, vastupidavuse ja lämbumisvastase kaitse, et nautida kogu elu.

 

Küsimus: kas tekib probleeme?

Vastus: Jällegi ei! Tegelikult saavad uued päikesekiirgusega katetega teraskonstruktsioonid kattekihi, lumekoormuse ja äärmuslike tuulteta seista ilma steriliseerivate või kosmeetiliste kahjustusteta. See on üks põhjus, miks meie ilmastikukindel garantii sisaldab 120 km / h . Tuulegarantii (võrdub F2 tornaadoga!) Ja 2,5-tollise rabamaterjaliga.  


Klienditeenindus: mis on katusekivide garantii?

Newsunlightrooftile: 30 aastat ei muutu ega tuhmub värvi ja 50 aastat kasutamist, sest meie värviline liiv toodab Prantsuse CL ROCK LTD, kui meie katusekivid muudavad värvi, siis võime tagasi kõik oma klientidele tagasi maksta .
Tere tulemast   Allmet Metal katusekivide tehas Hiinas !

tootma katusekive .jpg

Katseprotokoll   Allmet metallist katusekivid

Testimisüksus

Tehnilised näitajad ja katsetulemused

Kontrollimisüksus

Veekindlus

24 tunni järel testita ilma kõrvalekaldeta

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Kuumuskindlus

Puuduvad kõrvalekalded pärast 90 ℃ * 5 h testi

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Madal temperatuuritaluvus

Pärast -40 ℃ * 24 tundi ilma kõrvalekaldeid

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Leelistakindlus

Pärast 48-tunnist testi ilma anomaaliateta

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Happekindlus

Pärast 48-tunnist testi ilma anomaaliateta

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Vastupidavus soola pihustiga

Pärast 240-tunnilist test ilma kõrvalekaldeta

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Külmutamise ja sulatamise tsükkel

Pärast 20 korda katset ilma anomaaliateta

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

Artikli ilmastikukindlus

Pärast 1000-tunnilist anomaaliale testi

Hiina riiklik ehitusmaterjalide katsetamise keskus

  • METALLI ROOF- Allmet metallist katusekivid
    Kui teil on värviline või galvaniseeritud rauast katus, siis alustame kõigepealt rooste hooldamisega lihvimise ja roostekonverteri abil, mida rakendatakse otse metallkatusse. Rustkonverter konverteerib rooste keemiliseks barjääriks, muutes selle niiskuskindlaks ja takistab edasist korrodeerumist. Seejärel asetame kõik lehed, mis on ainult roostekonverteri lahustiga parandamiseks. Järgnevalt eemaldame kõik küüned või kruvid, mis on lahti või muutunud endast roostes. Pärast seda teostab metallkate survet puhastatakse, seejärel viiakse metallkatusesse praimerkiht, millele järgneb täiendav värvide värv teie valitud värviga.

  • kivi kaetud katusekivid .jpgDECRAS METAL ROOF TILE .jpg

Allmet metallist katusekivide detail

Monier roof tiles.JPGMiks on katuse hooldus oluline? - Katuse restaureerimine

Maja katus on nagu teie maja kroon, mis tagab pidevalt teile ja teie perele kaitstud peavarju ja kaitseb igasuguste ilmastikuolude eest 24 tundi ööpäevas. Teie katus muutub kahjustatuks, kui see valatakse, selle ajal lekib kuum või muud ilmastikuolud.

Katusetailide restaureerimine on ennetav meetod, et võidelda tulevikus tekkida võivate suuremate probleemide vastu. See aitab pikendada katuseluumist ja muuta maja ilusaks. Katuse puhastamine on võimalus oma katusest eemalduda samblist, sammalest või vetikatest.

 

Teie katuse kontrollimine on suurepärane võimalus probleemide tuvastamiseks, mis võivad tekkida või võivad tekkida. Ärge oodake, kuni need lehed vett lekivad või teie katus halveneb, kuna on mitmeid probleeme, mis võivad jääda avastamata, mis võib viia teie katuse asendamiseni.

Helistage meile täna, et arutada oma katuse lahendusi.

Hea katus, hea maja ja hea elu!

 Allmet metal roof tiles  .jpg

Wood shake house .jpgstone coated metal roof tiles  .JPGHot Tags: Allmet Roofing Products, kiviga kaetud terasest katusesildid, Uus-Meremaa katusekivid, Decres katusekivid, DS-kivi kaetud metallkatus plaadid
Paari:Decras Shake Katuse Järgmise:Värvkattega metallkattega kate

Küsitlus

You Might Also Like