Kivist kattega metallist katusekivid Tarvikud

Kivist kattega metallist katusekivid Tarvikud

Kivist kattega metallist katusekivid, mida kasutatakse igasuguste puidustruktuuride, struktuuride, teraskonstruktsioonide, betoonstruktuuride katuseprojekti katuseprojektis) hoone katuse kallakut rakendatakse ka nii korteri muutuse nõlva ehituse kui ka vana katuse renoveerimise ja kohaliku kaunistuse ja muu inseneri ehitamine.

Toote üksikasjad

Kivist kattega metallist katusekilt on kõrgetehnoloogiliste toodete tootmine, suurepärane korrosioonivastane omadus tsingitud terasest substraadina, akrüülvaigu tugev liimimine, et värvida uue kõrgema katusekatete pinnakihi jaoks looduslikke basaltkruusid. Tänu oma ilusale, kergekaalulisele, vastupidavale keskkonnakaitsele on viimastel aastatel saanud rahvusvaheliste katuseprofiilide põhitegevus. Meie ettevõte on pühendunud teadus- ja arendustegevusele ning tootmis disain on peen, keerukad materjalid, suurepärase kvaliteediga kivist kaetud metallist katusekivide tooted, kodumaistele ja välismaistele klientidele, et pakkuda kaunist, vastupidavat, ohutut ja keskkonnasõbralikku maailmaklassi katusesüsteemi.

Kivist kattega metallist katusekivid, mida kasutatakse katuseprojekti igasuguses stiilis ja struktuuriga, puitkonstruktsiooniga, teraskonstruktsiooniga, betoonstruktuuriga) hoone katuse kallakut, kehtivad ka mõlema korteri kallaku ehituse, vana katuse renoveerimise ning kohaliku kaunistuse ja muu inseneri ehitamine.


Kivist kattega metallist katusekivide tehas

Rainbow roof  tiles .jpg

Wood shake.jpg

stone coated metal roof tile .png

Rooma disain - kivist kaetud metallist katuseplaadid kuumad müüvad Jamaical ja Gambia

ROMAN ROOF 02.png

Kivi kaetud metallist katusetailide eelised

Veekindel   Anti lumi   Soojusisolatsioon   Tuleohutus   Vastupidi taifuunile   Maavärina vastu

Kiviga kaetud metallkatuseplaatide projektid Nigeerias, Keenias, Gamvias ja nii edasi

stone coated roof tiles .jpg

stone coated roof tiles Ghana Projects .jpg


Paari:Kivikattega metallterasest katusekivi Järgmise:Ei

Küsitlus