Miks Newsunlight

- Jul 11, 2016-

Miks NewSunlight

NewSunlight kivi kaetud terasest katusekivid on investeering üle teiste ja pakkuda parimat kõik maailmad inmetal katuste võimalusi pakkuda tugevus ja pikaealisus metallist katus ja Ilu ja stiili erinevate profilesfrom puidust raputada ja Spanishtile, arhitektuuri vöötohatis või meie klassikaline plaatideTM. Pakume parimat kivi kaetud terasest metallist katus - parem kui teiste katusematerjalina ostad ja 50 aasta pärast, NewSunlightkivi kaetud terasest metallist katusekivid otsib ja toimida täpselt sama päev kui nad olid paigaldatud. Kell väga minimaalne, tagada selle isour! Meie kivi kaetud terasest metallist katus tooted pakuvad teile meelerahu pakkudes parimat kaitset ilmastikumõjude ja oma raskelt teenitud raha!

Pole kindel, kas kivi kaetud terasest metallist katus sobib koju? Lihtsalt pilk mitmeid eeliseidNewSunlight#39; s kivi kaetud terasest metallist katusekivid:

  • Saving oma raha:Kuigi esialgne maksumus paigaldus aNewSunlightStone kaetud terasest katuse võib olla rohkem kui mõned muud saadaval Katusekattematerjalid, leiavad, et Keskmine majaomanik asendab ja remondi oma katuse üle 3 korra elus. Valides aNewSunlightSteel katuse esimest korda, te mitte ainult säästa palju raha tulevikus remont / asendushinnad vähendatud kindlustusmaksete enamikus riikides ja kommunaalmaksed, kuid tõenäoline vähenemine naudivad on kõrgemad edasimüügi väärtus - palju suurem, nagu katuse asendusmaksumus on tavaliselt üks suurimaid läbirääkimiste võrra kodu müüki. Säästa raha aga on ainult üks aNewSunlightstone kaetud terasest metallist katus Nautige palju kasu!

  • Kerge kaal:Meie kivi kaetud terasest metallist katus kaalub vaid 1,5 naela ruutmeetri suu muutes selle üheks kõige turvalisem katused seismilise piirkondades ja suurepärane alternatiiv raske savi ja konkreetsete plaatide Valikud, mida kaalutakse nii palju kui 15 poundsper ruutjalg! UsingNewSunlight #39; vahe s kivi kaetud terasest metallist katus üle betoonist või savist katus toodete põhjustab ligi 10 korda vähem kodudes struktuuri allasurumist!

  • Kuiv terves ulatuses teki katuste süsteem:Installimisel ootuspäraselt NewSunlight #39; s kivi kaetud terasest metallist katusekive on kuiv terves ulatuses teki katuste süsteem - erinevalt vöötohatis või tavalise tsemendi ja portselan plaat, mis toetuvad niiskuse barjääri underlayment rakendatakse paani. Selle niiskuse barjääri underlayment on tavaliselt tõrva paberi, mis aja jooksul, on kuiv, crack ja olla rikkunud niiskuse, sundides saab muuta oma katusekatete.

  • Enamik vastupidav:NewSunlightstone kaetud terasest metallist katus on projekteeritud ja ehitatud vastu pidama karmimates elementide vähemalt 50 aastat - garanteeritud. Me ei #39; t vaba kulud ja me ei #39; t lõigatud nurkadega. NewSunlightstone kaetud terasest metallist katus on valmistatud 3/16 galvalumecoated terasest - kõige vastupidavam saadaval katusematerjalina. Kombineerige see väga vastupidavad küpsetatud nafta Kammide, peegeldav amp; Dekoratiivne kivi katted ja parimat UV hinnatud akrüül viimistluse, andyou on materjal, mis kunagi mäda, crack, sulatada või break - vähemalt mitte need elu jooksul. See klassikaline välimus aNewSunlightstone kaetud terasest peltikatto Uhmata aega ja alati ilus.

  • Energiasäästlik ükskõik värvi.Kaetud terasest kiviplaatide pakkuda veelgi mitmekesisemaks, kui on tegemist metallist katus süsteeme. WithNewSunlight #39; s metallist katuse, klientidel on võimalus otse tekile, Batten paigaldus, võiCounter batteninstallation. Counter Batten installimeetodit kasutades loote 3quot; Väga ventileeritud ruumi vahel katuseplaatide ja Terrass, mis on väga tõhusad, nii külma ja kuuma kliimaga.

  • Parim kaitse lume ja jää eest:Kui sa elad piirkonnas, mis on suurem lumi ja jää, on parem Terrasse kui aNewSunlightstone kaetud terasest metallist katus. Igal aastal kogu Ameerika homeowners kulutada miljoneid dollareid parandamiseks "Jää tammistamine". Koos aNewSunlightStone kaetud terasest katuse, jää tammistamine on praktiliselt välistatud tõttu õhu kihi vahel metallist katuse paneelid ja Külastajate arvustused. See kõrge insulatingcharacteristic põhjustab lumi teie katusel sulama palju kiiremini kui tavapäraste katused, oluliselt vähendada võimalust vee külmutamine oma katuse servades.

  • 120 mph tuule garantii:Meie kivi kaetud terasest metallist katuse plaadid kasutamine nii Lukustatavaid tehnoloogia koos meie tahke, proovitud kinnituse ajakava, et saavutada parimaid tulemusi katuste tööstuses, aeg aftertime. Kuigi garanteerime Tuul vastupanu hinne 120 miili, katsetamisel, NewSunlightstone polümeerikattega steelmetal katusekive withstood Tuul kuni 200 MPH. NewSunlighton blokeerivad paneelid ja batten kiirpaigaldussüsteem pakkumised minimaalne liikumine ja erakordne vastupidavus tuule tõusu. Plaadid on testitud ja asfalt- ja, erinevalt ei saa eemaldamisel kivi polümeerikattega kivikatus. Lihtsalt lugesin hotellipäriselus Tuul kogemusi.

  • 2,5-rahe kivi garantii: Mitte kõik metallist katusekivid on samad. Meie 3/16 tollise terasest katusekive on valmistatud kõrgeima kvaliteediga terasest saadaval, tänu meie vanem pakkumise firma, metallide USA. Meie terase katusekivid on ka mõned kõige paksem ja kõige vastupidav metallist katus süsteemide saadaval ja garanteeritud seista kuni 2,5-tolline rahe, mis on klassi 4 mõju hinnang! Justread võimalikpäriselus rahe kogemusi, või Vaata slideshow pildid showingNewSunlightkatused ja muud katused rahe kahjupõhjustatud ajal 1997 Dallas rahe.

  • Klass "A" tulekahju Reiting:NewSunlightstone kaetud terasest metallist katus süsteemid on trepid ja pakkuda parimat tulekahju kaitse reiting, ja parim kaitse kodu väljaspool ennetustegevusega. Meie blokeeringuga kattuvate plaatide tehnoloogia tagab juurdepääsud pihustumine Hõõguvad söed tungida oma katuse all ja süüdata puidust terves ulatuses raamimine. Paar meie tulekindlad metallist katusekivid batten paigaldus süsteemi isoleeriva omadused ja ei ole paremat metallist katus süsteemi installimise kaitsta oma kodu rohkem!


Paari:Kuidas säästa kodus Remodeling kulud Järgmise:119th Hiina impordi ja ekspordi mess 2016