Miks minu puidu bituumensindel Curl?

- Jul 20, 2016-

Soovitame mõned puidust sindel katus süsteemide sõbralik passer byes. Kui te mööda ja otsida see peaaegu tundub, et on katus hakkab laine sind. Kuigi puidust katusesindlid on üks kõige muljetavaldav katuse paigaldada oma kodus või äri, ei ole sõbralikumaks kui keskmine asfaldi või kiltkivist katus. Mida sa oled, nähes, kui te kaotate on puidust shinglesand mitte sõbralik klibu laine thecurling.

Mis põhjustab puidu vöötohatis Curl?

Puidust katusesindlid on looduslik puidust toode. Koos puidust toote nad imama niiskust puidust katusesindlid pindade kaudu. Tagasi löök ja muud tegurid, kus lumi ja vihm on sunnitud all klibu, niiskus koguneb alaosa vöötohatis, samuti klibu pinda. Pärast sadestamist otsad ja katus hakkab läbi kuivada, vöötohatis kuivatab pinda kuid vöötohatis jääb niiske alaosa.

See niiskus jääb teatud olukordades, kus alaosa vöötohatis ei ole nõuetekohaselt ventileeritud puidust katusesindlid alaosa. On soovitatav, et puidust sindel katuse süsteemid on ventilatsioon katuse korruse üla- ja alaosa puidust katusesindlid lubada puidust katusesindlid korralikult ventileerida katuse süsteemi sisse ehitatud. Olukordades, kus see ventilatsioon pole õigesti installitud, ei saa kuivada puidust katusesindlid.

Nagu linna peal vöötohatis avatud pindadel kuivada puidust katusesindlid, klibu alaosa jääb. See loob dünaamiline kui väliskeskkonna puidust katusesindlid, mis on avatud pind kuivab ja lepingute kui puidust katusesindlid, mis varjatud pinnad kuivaks. See loob efekti, kus kokkupuutunud puit lepingud seni varjatud puit, tursunud niiskusega. Kui selle pange puidust klibu lepingute seni alt märg ja paistes, tekitades curling.

Kuidas ma remont minu kähara puidust katusesindlid?

Kulunud aeg kähara puidust klibu kõige ökonoomsem ja võimalik lahendus on eemaldada ning asendada uue puidust klibu klibu. Parandada või puidust klibu, mis on kähara uncurling ei ole praktiline. Siiski on soovitatav, et allikas ventilatsioon katuse süsteemi raames kehtestatakse sellise seisundi parandamise. Allikas ventilatsioon ei esitata, kui taas samadel tingimustel tekkida aja jooksul.

Kuidas minu puidust katus ventileerida?

Seal on mitu toodete, lahenduste ja meetodite ventilatsiooni tagamiseks puidust sindel katuse süsteemi. Need lahendused hõlmavad täielik eemaldamine ja asendamine katuse süsteemi. Enamik lahendusi, mis on saadaval nõuavad süsteemi või lahus tuleb lisada esialgse koostamise süsteemi katus kui hoone ehitatakse. Lahendus ilma väljavõtmine ja katuse süsteemi rakendamine on keeruline ja enamasti otstarbekas.

Lisada puidu roovitus ventilatsiooni lahenduse näide on lisada süsteemi treipingi katuste protsessi. Treipingil paigaldatakse horisontaalselt kogu katuse pind pärast theunderlayment (nt vildist raamat). Treipingil on jaotatud ajavahemike võrdne puidust katusesindlid paigaldatud. See võimaldab rist ventilatsiooni all puidust katusesindlid. Rist ventilatsioon võimaldab niiskuse eemaldamiseks puidust katusesindlid alaosa.

Teine näide teine lahendus on Benjamin Obdyke Corporation valmistatud toode. Toode on calledCedar hingetõmbeaeg. See on toode, mida kohaldatakse kogu katuse pind pealekandmise puidust katusesindlid. See sätestab tee pidev ja ühtlane voolu all puidust katusesindlid puidust katusesindlid installimisel tahke teki üle. See võimaldab niiskus olema ventileeritud läbi: puidust katusesindlid alaosa.

Ventilatsioon on oluline

Kui koos kõik järsku kaldus katusesüsteemide, tuleb tagada ventilatsioon puidust sindel katuse süsteemid. Puidust sajandi lõpust puhul võib olla vaja installida kahte allikat ventilatsiooni ja. Need katuse süsteemid võivad nõuda ventilatsioon nii puidust katusesindlid, ise samuti pööningu ruumi kodus. Piisav ventilatsioon pakkudes puidu sajandi lõpust annab pika elu ja lisada kodu või hoone esteetiline välimus.


Paari:Hiina maksutulude laekumine tõuseb 1,7% juunis Järgmise:Terviklikku kasu kvaliteeti kerge Katusekattematerjalid