Kuna minu katuse süsteemi mantel?

- Jun 16, 2016-

Paljud majapidamised ja hoonete kogu Ameerika Ühendriigid ja maailm on lame või madala külgedega Katusesüsteemid. Aeg-ajalt need Lamekatuste süsteemid võivad nõuda hooldus kate tarvilikud katuse eluea pikendamiseks. Katuse katmisel, ka katuse hermeetikud, on suhteliselt lihtne projektid ja enamik homeowners ja hoonete omanike lõpule viia.

Saab minu katus kaetud?

Esimene küsimus peate küsima enne, kui te karvkate teie katuse süsteem on "Saab minu katuse süsteemi kaetud?" Selleks, et kindlaks teha, kas teie katuse süsteemi saab kaetud peate firstdetermine mis tüüpi katus süsteem teil on. Seal on palju liike ning Lamekatusega rasedus kätte saada ja paigaldatud kodud ja hooned.

Teatava membraan ei vaja selleks, et säilitada, kuni teatava membraani pinnakattekihti nõuavad, et hoida katuse süsteemi korrasoleku katted. Ja veel teised saab kaetud forreflectivityand energiasäästu, kuid ei nõua hooldus kate.

On oluline mõista, mis tüüpi katus tuleb vältida vale kattega katus süsteemi, mis võib põhjustada kahju katuse membraan, mida saab parandada vaid läbi täieliku katuse asendamine.

Et teha kindlaks, kui katuse süsteemi saab kaetud, on parim katuse süsteemi tüüp ja toote valmistaja. Kui oled kindel katus membraani ja tootja, on soovitav pöörduda tootja ja taotluse teabe tüüpide kohta katted, mida saab rakendada. Kui vale kasutatakse katet läätsedel ja katuse süsteemi võivad muuta tootja garantii kehtetuks ja võimaluse korral kahju teie katuse.

Hoiatuseks

Asfaldi vastavalt katted (nt alumiinium katusekatted jne) tohib vastavalt rakendatud toasphalt katuse süsteemid. Asfaldi katted teeme kahju enamik ühe kihi katuse süsteemide includingEPDM (kummist), TPO ja PVCroof membraane. Kui need katted on kohaldatud seda tüüpi membraane ainult parandada oma katuse saab eemaldada saastunud membraani täielikult ning asendada uue membraani.

Kuna ma mantel minu katuse?

On kaks tegureid, mida soovite kaaluda kui tuleks kohaldada kattega katus süsteemi alusel. Esimene neist teguritest on ilmastikutingimused, mis on saadaval installimise lõpetamine. Soovitatav on kontrollida kate tootjalt ilmastikutingimused, mis on vaja täita paigaldamine katte paigaldamine kvaliteeti ohustamata. Üldiselt on soovitatav, et pinnakatmise protsessi paigaldada kui ilm on mõõdukas temperatuur ja ennustatakse mingit setet.

Teine tegur kaaluda on teie süsteemis katuse vanus. Kui teie katuse süsteem on uuema ajastu, pinnakatmise võib negatiivselt mõjutada õlid, mis on praegu teie katuse membraan. See võib olla eriti, kui tegemist on vastavalt Asfaldi katusesüsteemide BUR (hoonestatud katuse membraan) ja MOD BIT (modifitseeritud bituumen). Need tooted on valmistatud kasutades nafta ja seetõttu tooteid saab olema silmapuhastus neile. Õli jääk mõjutavad negatiivselt haardumist ja kate, mis soovid. Ei tuleks jätta katuse ilm süsteemi pärast paigaldamist mitu nädalat või kuud pealekandmise katusekatte materjal.

Mantel või mitte mantel?

Katusekatted on ennetav samm inpreventative hooldus. Need aitavad teil säilitada oma katusesüsteemi ja maksimeerida oma katuse eluiga. Materjale on ainult nii hea kui katuse pind, mis nad on rakendatud. Paljud inimesed usuvad vale eeldus, et saab pitsat leke. Kui teie katus on tõsiselt vanuses või lekib, võib olla parim kaaluda asemel see kate katuse väljavahetamist.


Paari:Nonfinancial investeerimine USA hüpped 235,7% esimesed 4 kuud Järgmise:Importijad tunda ka VGM eeskirja mõju