Millised on eri tüüpi katuste küüned?

- Apr 28, 2016-


Katuste küüned kasutatakse katuse paigaldus tilss, paigaldada katusekate veekindluse lojaalsusele ja katusekive ja lehed külge kinnitamist. On erinevaid katuste küüned, erinevatest materjalidest ja erinevates suurustes. Kõik Katusetööd küüned on lai, lame pea ja lühikese shanks. Küüned nõuanded on järsk ja terav kergesti, nii et sa don #39; t murda plaadid või kahjustada puidust naelad läbi sõites.

Erinevad katusekatte materjalid nõuavad erinevaid katuste küüned. Alumiiniumist naelad on hea kivikatus ja vöötohatis, kuid nad ei soovitata valdkondades, kus nad võivad kokku puutuda kemikaalide või soola. Kui elate rannikuala, kasutada roostevabast terasest katuse küüned. Roostevabast terasest küüned on hea plaadid ja kiltkivi või töötate vask küüned standard katus eesmärkidel. Tsingitud katus küüned on terasest naelu, mis on tsingitud. Neil paremini rooste eest ja neid saab kasutada ka bituumensindel.


Paari:Kui tegemist on katus, veenduge, et te rendi keegi usaldusväärne Järgmise:3 suur kodu remodelleerumist valesid ei tohiks arvata