Uuenda oma kodu stiili ja kvaliteediga uue katuse!

- Sep 09, 2016-

Kui enamik meist mõtlevad katustele funktsioon ja kuju, võimalused on esimesi asju, mis pähe tulevad on praktiline. Me kõik teame ütlust kohtakatusega üle meie peadeMa– Hea katuse tähistab funktsionaalsus, turvalisus, kaitse. See on osa meie maja, mis töötab raskem hoida meid, meie kodus ja meie omandit ohutu elemente. Teiselt poolt, kui tegemist on oma kodu esteetiline – see on sisustatud ja kaetud läbi – kuidas sa ilmselt palju rohkem valmis mõtlema oma maja sees selle asemel. Kui me mõtleme me võiks renoveerida või muuta kuidas meie kodudes, teha neid kaunimaks, rohkem, rohkem state-of-the-art, võimalused on, et pole tingimata kõrgel nimekirja asju renoveerida katus uuendada. Võib muuta värvi värvi elutoas, asendada vanni, saada mõned uued valgustid oma köök, kuid katuse... miks peaksid sa arvad muutusi tegemata?

Noh, tõde on, et seal on palju põhjust mõelda oma katuse-millest see on tehtud, kuidas see välja ja kuidas see sobitub ülejäänud oma home, mis võis toimuda mitte teile, kuid mis saab tegelikult teha nii suur erinevus koju kui siseruumide renoveerimine.

Nüüd, ma arvan, et ainus viis seda teha on saada katus, mis näeb või tunneb erinevates näete teie ümber oma naabruskonnas. Tõenäoliselt oled näinud mõned "uudistoode" katustele ümber internet – nagu "roheline" rooftop aiad, mis võib areneda soojemas kliimas aastaringselt erinevaidvõi kuju ja suurusega, mis võib olla nii tavaline 11b.

Kuid see ei ole just see, mida me mõtleme, kui me räägime katuseterrass, mida saab muuta oma kodu paremaks. We oled huvitatud on tõesti, tõesti hea paar erinevat tüüpi katuste, selle asemel keskpärane töö paigaldus hunnik erinevat tüüpi katustele, mis võib või ei pruugi tegelikult olla hea kodu. Oleme huvitatud aitavad teil saada oma maja võimalik katvus paigaldades katuse, mida saab kaitsta oma kodu ja püsti kõik ilm Alberta kliima erinevaid valida viska seda liiki.

Katused paigaldame kaks liiki onkivi kaetud metallist katuse . Kivi kaetud metallist katuseplaatide on hämmastavalt mitmekesine materjal ning see on igasugused värvid ja tekstuurid, tähendab, sa saad valida disaini ja on klibu tüüp, mis kõige paremini sobib teie kodu ilme ja. Oma kodu katuse saab teha suur erinevus kui tegemist oma maja realistlikult, rääkimata seda, kuidas see sobib teie maitsele ja eelistustele-nagu punane värv abil saate teha oma maja väljastpoolt vähe lõbusam vaadata või mängida tooni ja tekstuuri üllatada. Asfaldi katus on üks parimaid viise, kuidas kaitsta oma kodu vihm, lumi ja tugev tuul ja plaadid on tulekindlad. Oh, ja tegime mainida see on täiesti taskukohane?

Järgmine kord sa mõtled renoveerimine koju, kas see on Esteetilistel põhjustel või seetõttu et oled oleks parem ja mugavam koht elamiseks, kaaluda uue katuse oma plaanid. Mitte ainult saate värskendada oma koht-vtUus katusvõib kaitsta teid, oma kodu, ja kõike seda aastaid ja aastaid sees tulema.


Paari:Metallist katusekivid kohta Järgmise:Elamu katusekate: Kivi kaetud terasest