Metallist katus tüüpi

- Aug 04, 2016-

Vertikaalne õmblus paneelid

Läbi kinnitatakse paneelid on pika paneelid, mis on kulgeb selle katuseräästa katuse katuseharja ribid. Need paneelid märgist on gasketed kruvidega, mis tungivad paneelmaja katuse Alusmaterjal võrk. Tüüpiline seda tüüpi katus on 5-V, mida kasutatakse laialdaselt Kagu USA Paljud mountain kodudes ja kajutitesse kasutame väga edukalt läbi kinnitatakse paneelid.

Elamu alalise õmbluse manuse äärik, peidetud järgmise paneeli paneelid on üha populaarsemaks kogu riigis. Asjaolu, et kinnituspunkt on kõrval paneel on väga puhas ilmega paigaldamine ja kaitseb ilmastiku eest. Need paneelid on teras, alumiinium, vask, tsink- või terne metallist.

Kohta pikem pikkus seistes õmbluse paneelid (üle 20 jala) peidetud liigutatav klipid on lisatud katuse teki ja katusepaneeli õmbluse. See korraldus võimaldab liikumise paneel soojuspaisumise tõttu ja katusepaneeli sõlmimise ajal päeval ja öösel.

Modulaarne vajutage moodustatud paneelid-värvitud

Modulaarne vajutage moodustatud värvitud paneelid on värvitud blokeeringuga paneelid standard mõõtmed ja kuju ja on üha populaarsemaks elamumajanduses. Teras, alumiinium, vask, tsink või terne metall võib. Need paneelid meenutasid puidust raputada, plaatide, kiltkivi või vöötohatis.

Katuse paneelid on lisatud peidetud kinnititega otse katuse teki Enamikus rakendustes. Nad on tavaliselt 4-võimalus pakkuda erakordne up-lift vastupidavusele blokeeringuga.

Modular vajutage moodustatud granuleeritud polümeerikattega

Vajutage moodustatud granuleeritud polümeerikattega Modular on standardina paneelid, mis on kas läbi kinnitatud või lisatud peidetud kinnitustega ja kaetud akrüül kate koos manustatud kivi graanulid pinnale. Shake, plaatide ja klibu vormid on kõik valmistatud 26 mõõtur terasest. Paneelid võib paigaldada üle batten/counter batten puidust võrgusüsteemi või otse Külastajate arvustused.

Vee süsteemide kadumas

Kõik sellel veebilehel loetletud Katusesüsteemid peetakse quot; vesi sheddingquot; Katusesüsteemid. Tooted vajavad katuse kalle 3:12 või rohkem. Kohta iga 12 tolli run (katuseräästa ridge) katus peab tõusu üles vähemalt 3 tolli.

Seal on madala-kalle quot; vesi tightquot; metallist katuse süsteemid, mis rakendub lamedam katused ja paljud MRA tootjad toota samuti.

Tsink

Tsink on metallist looduslikult esinev keemiline element ning 24 kõige arvukama osa maa # 39; s kooriku. Võrreldes alumiiniumi, vase ja terase, vaja ka murdosa energia ümberarvestamisel kasutatavad materjalid. Ja arhitektuuri tsink on täielikult taaskasutatav, alates ehitus jäägid lõpetamiseks kasutamise, mis vähendab energia kasutamine veelgi valmistamiseks. Tsink arendab kaitsekihiga, nimetatakse tsink hüdroksüül-karbonaadi, mis blokeerib niiskuse ja kemikaalide sattumist sinna alla tsink. Ja kui kunagi kriimustatud see kaitsekiht, hüdroksüül-karbonaadi muudavad aja jooksul teha tsink loomulikult vastupidav korrosioonile. Paindlikkus, malleability ja tsingi, koos tema meeldiv aspekt mitmekülgsus teeb materjali valik loovaid ehitusprojektide, alates inimeste kodudes kaubandusliku kompleksid, uusehitus ja renoveerimine.

Elemendid vihmavee ärajuhtimiseks

Peaaegu 100 aastat püsinud tsink elemendid vihmavee ärajuhtimiseks rennid ja downspouts, eeskätt Euroopas kõige sagedamini kasutatav materjal. Tsink vihma nõud viimati aastakümneid ja tegevust lõpetavad ettevõtjad ei kahjusta keskkonda. Tsink nr 39, te tasumata malleability tähendab, et rohkelt erinevaid vihmavee ja kaunistused on olemas loomulik tsink, kvarts-tsingi ja ANTHRA-tsink.

Tarvikud

Tsink tarvikud saab aktsent kõik koju finials, ilm veenides, post kajastatakse ja/või tsingi valmistatud ärklid.Paari:2016 riik tootmisharu Report: enam eilne katuste tootmisharu Järgmise:XI Hails "murranguline" saavutused