Katuste Valley

- May 05, 2016-


Valley katus on moodustub sees kokku kahe osa katuse nurk. Need orgudes on paljud katused. Cape Cod stiilis arhitektuur on kodu, mis on traditsiooniliselt tasuta orud, kui ei oleUukWindows katusel. Enamasti on orud on loodud kui katus maja põhiosas vastab sellegaraažkatuse või millal lisaks panna originaal katusel.


Valley katuse leke on kõige levinum katuse leke. Need lekked võivad põhjustada halva katuste tavasid või lihtsalt vanus vöötohatis katusel. Akorraga katusepanijapeab olema ettevaatlik kui küüned pannakse valley katused vöötohatis. Kui küüned on väga keset orgu, leke toimub. Kui küüned on vähemalt 6 tolli (15,2 cm) kaugusel orus, pinge saab turule klibu, põhjustab see pöördemoment. Jooksul paar aastat, võiksid seda pinget rippida, klibu, mille tõttu esineb siis paljaste katuse elemendid.

Metallist valley katuse aitab kõrvaldada neid küsimusi, sest metalli ei saa rip või pöördemomendi. Teine kasu kivikatus on endale eluiga vähemalt 50 aastat. See on palju pikem kuiasfaltvöötohatis #39; Keskmine eluiga 20 aastat.


Paari:Parim katuse materjal üksikelamu garaaž Järgmise:Võtab aega, et lahendada ülemaailmne süsteem