Kvaliteediga kivist kaetud metallist katuseplaadi unikaalsed eelised

- Aug 15, 2018-

kvaliteetsete kivist kaetud metallist katuseplaatide unikaalsed eelised


1, kerge ja tugev

Kaal ühe ruutmeetri kohta on vaid üks kuuendik traditsioonilistest betoon- või saviplaatidest. Kui plaadid on kindlalt kinnitatud, on katuse kokkuvarisemine raske. Samal ajal võib transpordi, ladustamise ja paigaldamise raames realiseerida märkimisväärseid sääste.


2, vastupidavus

Nii tsingi-alumiiniumi kui ka kivi-kihi kate on mitte-orgaanilised materjalid. Nad on usaldusväärsed ja dokumenteeritud vastupidavus. Plaatide eluiga on võimalik pikendada kuni 30 aastat.


3, Economy

Ühe tüki katvus on kuus korda tavapäraste betoon- või saviplaatide puhul ning kaal on vaid üks kuuendik, seega paigaldamine, laadimine või mahalaadimine, laod on tõhusamad ja tõhusamad. Pärast paigaldamist on järgmised hoolduskulud nii piiratud ja neid saab täielikult ignoreerida.


4, Taaskasutatavus

Metallist katusekivid on tsink-alumiiniumist valmistatud ning neil on kõrge ringlussevõetav sisaldus, 90% ja rohkem plaadid on pika majandusliku eluea lõpuks ringlussevõetavad.


5, esteetiliselt meeldiv

Värvide ja profiilide laialdane paindlikkus pakub erinevaid hooneid, mis sobivad ideaalselt.


6, lihtne paigaldamine

Tänu oma kerge ja sõbraliku konstruktsioonile saab plaadid paigaldada puit- ja teraskattele, igale lihtsale pinnale ja struktuurile.


7, teaduslik paigaldus

Teaduslikud, täpsed lukustussüsteemid ja professionaalsed paigaldusjuhised tagavad paigaldamisprotsesside õigeaegse ja täpsema teostamise.


8, Ohutus paigaldamisel

Täiuslik disain vähendab märkimisväärselt kasutaja poolt katusele kuluvat aega ja suurendab ohutustaset. Pistikud ei tekita tolmu, mis tavaliselt esineb betoon- ja saviplaatidega.


9, Tule-tuule torm vastupanu

Nii AL-tsinkteras kui ka kivipuru on mitteorgaanilised materjalid, need on looduslikud ja osutunud mittesüttivateks.


10, Premium Performance maavärinas

Kiviga kaetud metallist katused on kerged ja tugevad, need ei põhjusta kergesti maavärinate hoonete aluskonstruktsioone.


11, Lumekindlus Kaalumisvastane

Kiviga kaetud metallist katus on iseloomulik lumekindlusele, kaalu kandmisele ja libisemisvastasele ning seega ei pruugi külmutuskohad probleeme muretseda.


12.Valgustuse ohutus

Valguse löömise tõenäosus ei suurene. Kui valgustus lööb, hajutab ja maandub energia ohutult.


TP.jpg

Paari:Uus päikesevalguse metallist katus süsteemi ülevaade Järgmise:Uue laadi materjalid kivi polümeerikattega katuseplaatide