Uus versioon klaasist rehvi Asfaldi plaat

- Jan 26, 2018-

Uus versioon klaas rehvi Asfaldi plaatide siseriiklike standardite

Uus versioon "klaasist rehvi Asfaldi plaat" riigistandardite ametlikult rakendatakse novembris tänavu

Klaasplast bituumensindel on Põhja-Ameerika kodanikuühiskonna hoonetes enim kasutatud Katusekattematerjalid, ja standard funktsioone kaunistamiseks ja veekindel. 1980ndate lõpus Tutvustasime multifunktsionaalne tootmise seadmed toota Asfaldi plaatide Euroopast. Kuid tootmise väike, ei ole laialt levinud, tehes JC/T 503 - 1992 "klibu" tööstuse standard. Käesoleva sajandi alguses Shanghai veekindel ehitusmaterjalide (kontserni) kasutusele Asfaldi plaatide tootmisliini: Saksamaa, USA Owens Corning, Itaalia Tegola, Kanada IKO ja muude toodete turule Hiina. Zhejiang, Tianjin, Shandong, Jiangsu, Liaoningi ja teiste kodumaiste tootjate käivitanud bituumensindel, 2004 ehitusalune pind 30 miljonit ruutmeetrit ja arengu GB/T 20474 - 2006 "" siseriiklik standard kiud tugevdatud Asfaldi ruut.

GB/T 20474 2006 "Klaasplast rehvi Asfaldi paani" siseriiklik standard 1 veebruar 2007 rakendamist 9 aastat Asfaldi plaatide ja rakendus olukord on läbinud suuri muudatusi. Esiteks meie omatehtud Asfaldi plaatide tootmise seadmed on olnud oluliselt paranenud, kunstlik lõigata mehaanilise pliit, arengut automatiseeritud tootmisliinid, töö tootlikkust on oluliselt paranenud. Kaks on asfalt plaat toote kvaliteet on paranenud, tooraine muundatud asfalt enamik õli asfalt, plaatide põletamise tulemused on paranenud. Kolm on ühe toote erinevaid korter plaatide plaatide ja imbricate saab toota, Katusekattematerjalid mitmekesise arengule kohandada. Neli on liiva kvaliteet on oluliselt paranenud, peamiselt eritu paagutamise värvimise liiva, liiva ja rakendada "1071-2008" asfalt plaatide liiva kasutatakse tööstuslikult standard JC/T. viis on asfalt plaatide kohaldamine välja jätkuv kasv alates esmasest " Korter kalle","vana maja ümberkujundamine", edendamine elamu quarters, villas, kuurordid, avalike ja ärihoonete ja muid uusi valdkondi. Kuus Asfaldi plaatide suur varem lubamiseks on nüüd oluliselt vähenenud. Praegu on Hiina Asfaldi plaatide eksport Ameerika Ühendriikide, Euroopas, Aasias, Aafrikas ja teiste riikide ja piirkondade väike. Kuid viimastel aastatel, tootmise ja kohaldamisel asfalt on plaatide silmitsi uute väljakutsetega. Katusekattematerjalid, äge turukonkurents Owens Corning tootmises, erinevuste tõttu Hiina Tegola toodete tehase Itaalia ja Hiina Hiina väljumise turu, kinnisvara turu muudatused, Asfaldi plaatide tootmine on stagneerunud. Samal ajal, Hiina Asfaldi kivimaja toodete kvaliteedi, nagu põlemine jõudluse ja toote eluiga võrreldes välismaiste toodete vahe. Vastavalt Hiina ehitus veekindel ühendus statistika: Hiina 2013 Asfaldi plaatide tootmine 34 miljonit 460 tuhat ruutmeetrit, 2014 oli $24 miljonit 460 tuhat ruutmeetrit, võrreldes eelmise aastaga vähenes 28,5%. Põhitootmise provints, linn on Zhejiang, Tianjin, Shanghai, Shandong, Liaoning, Hiina ja teiste provintside ja linnade, enamasti aastatoodang on 1 miljon ruutmeetrit väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete. Tianjin punane, Shanghai, Yu Jinxia Zhejiang Tianxin enterprise palju tootmise. Seega, asfalt nägu kivimaja ja sünge olukord ja väljakutsed, kokkuvõtlik, siseriiklike standardite rakendamine kogemused ja õppetunnid, redaktsioon GB/T 20474 - 2006 väga vajalik rakendus.

kivi kaetud terasest katusekive

Hiina kivi kaetud terasest katusekive

kivi kaetud metallist katusekive

UUS PÄIKESEVALGUSE KATUS

Uus päikesevalguse kivikatust kaetud metallist plaadid

stone coated metal roof tile .png

 


Paari:Värv Katusekate / Foshan Ehitusmaterjal Kuum Müük Lõuna-Aafrikas Järgmise:Uue klaasi rehvi asfaltplaatide versioon