Uue klaasi rehvi asfaltplaatide versioon

- Jan 19, 2018-

Uus versioon klaasrehvi asfaltplaatide riiklikest standarditest

Uue "klaasrehvi asfaltplaatide" standardite ametlik rakendamine toimub käesoleva aasta novembris

Klaasplastist asfaldi katusesindlid on Põhja-Ameerika tsiviilhoonetes enim kasutatavad katusekattematerjalid ning neil on topeltfunktsioonid kaunistamiseks ja veekindlaks. 1980ndate lõpus tutvustasime multifunktsionaalseid tootmisseadmeid, et toota Euroopa asfaltplaate. Kuid väikeste, laialdaselt kasutamata toodete tootmine muudab JC / T 503 - 1992 "shingle" tööstusstandardi. Selle sajandi alguses tutvustas Shanghai veekindlaid ehitusmaterjale (Group) asfaltplaatide tootmisliin Saksamaalt, Ameerika Ühendriikidest Owens Corningist, Itaaliast Tegolast, Kanadast. Zhejiang, Tianjin, Shandong, Jiangsu, Liaoning ja muud kodumaised tootjad on alustanud asfaldi katusesindli tootmist, 2004. aasta ehituse pindala 30 miljonit ruutmeetrit, ning GB / T 20474 - 2006 "" siseriikliku klaaskiust tugevdatud asfaldi standardi väljatöötamine. plaat.

GB / T 20474 - 2006 "klaaskiust rehvi asfaltplaat" rahvuslik standard alates 1. veebruarist 2007 9 aasta rakendamine, asfaltplaatide tootmine ja kasutusolukord on läbinud suuri muudatusi. Esiteks on meie omatehtud asfaltplaatide tootmise seadmed oluliselt paranenud, alates kunstlikust lõikamisest mehaanilisse pliidiplaati, automatiseeritud tootmisliinide arendamisse, tööjõu tootlikkus on oluliselt paranenud. Kaks on asfaltplaatide toote kvaliteet paranenud, enamiku modifitseeritud asfaldi toorained nafta asfaltile, plaatide põletamise tulemuslikkus on paranenud. Kolm on toode, mis on valmistatud ühest lamedate plaatide plaatide ja plaatide vahele ning mida saab toota, kohandada katusematerjalide mitmekesise arendamisega. Neli on liivakvaliteet oluliselt paranenud, kõrvaldatud peamiselt liiva, liiva värvimise ja paagutamise teel ning rakendatakse tööstusstandardis JC / T kasutatavat asfaltplaadi liiva 1071 - 2008. Viis on asfaltplaatide rakendusala, mis laieneb jätkuvalt, alates algsest "lamedast kalle", "vana maja ümberkujundamisest", elamurajoonide, villade, kuurortide, avalike ja kaubanduslike hoonete ja muude uute alade edendamisest. Kuus asfaltplaatide importi minevikus on oluliselt vähenenud. Praegu on Hiina asfaltplaatidel väike eksport Ameerika Ühendriikidesse, Euroopasse, Aasiasse, Aafrikasse ja teistesse riikidesse ja piirkondadesse. Kuid viimastel aastatel seisab asfaltplaatide tootmine ja kasutamine silmitsi uute väljakutsetega. Tänu katusekattematerjalide mitmekesisusele, ägedale turukonkurentsile, Owens Corningi tootmisele, Hiina Tegola toodete tehasele Itaalias ja Hiinas Hiina väljumisturule, kinnisvaraturu korrigeerimisele, asfaltplaatide tootmine on stagnatsioon. Samal ajal on Hiina asfaltplaatide tootekvaliteet, näiteks põlemisjõudlus ja toote eeldatav eluiga võrreldes välismaiste toodetega. Vastavalt Hiina Ehitus veekindel Assotsiatsiooni statistika: Hiina 2013 asfalt plaatide tootmine 34 miljonit 460 tuhat ruutmeetrit, aastal 2014 oli $ 24 miljonit 460 tuhat ruutmeetrit, võrreldes eelmise aastaga vähenes 28,5%. Peamine tootmise provints, linn on Zhejiang, Tianjin, Shanghai, Shandong, Liaoning, Sichuan ja muud provintsid ja linnad, enamasti aastane toodang 1 miljon ruutmeetrit väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Tootmine suur hulk Tianjin punane, Shanghai, Yu Jinxia Zhejiang Tianxin ettevõte. Seetõttu on asfaltplaatide tootmine ja sünge olukorra ja väljakutsete rakendamine, riiklike standardite kokkuvõte alates kogemuste ja õppetundide rakendamisest, läbivaatamine GB / T 20474 - 2006 väga vajalik.

kivist kaetud terasest katusekivid

kivist kaetud terasest katusekivid

kiviga kaetud metallist katusekivid

UUS SUNLIGHT ROOF

UUED SUNLIGHT kiviga kaetud metallist katusekivid

Monier Metal Roof Tiles.JPG


Paari:Uus versioon klaasist rehvi Asfaldi plaat Järgmise:Kividega kaetud metallist katusekonstruktsioon, mida kasutatakse parema seismilise Capaciga