Võti pikaajaline katuse süsteemi jõudluse soovitus: NRCA

- Jun 25, 2016-

NRCA:RIIGI KATUSTE CONTRACTORS ASSOTSIATSIOONI

Hooldus: Katuse pikaajalise süsteemijõudlust võti


Katusetööd spetsialistidele üldiselt nõus, hea katus süsteem nõuab nõuetekohase projekteerimise, kvaliteetsed materjalid ja kvaliteedi taotlus edukalt sooritada. Veel kui katuse süsteemi on paigaldatud, midagi praegu oma pikaajalise tulemuslikkuse olulisem kui loomise programmi korrapärase kontrolli ja nõuetekohast hooldust.

Riigi katuste Contractors Assotsiatsiooni (NRCA) leiab kõige tõhusam viis saavutada pikaajalist katuse süsteemi jõudlust on hoone omanik on NRCA-liikmeline professionaalne katuste töövõtja ametlik, pikaajalised suhted. NRCA-liikmeline professionaalne katuste töövõtja:


• Mõistab kohalike ehitustavad

• Mõistab erinevate katusepaneeli ja anda soovitusi, millist tüüpi süsteem on parim konkreetse hoone kohta

• On koolitatud ja kogemustega tööjõudu, kes teab, kuidas et täielik töö • vastata kiiresti kui probleem tekib

• On väljakujunenud ühenduses, et omanik saab aru, kellega ta töötab

• Töötab ja annab tagasi, oma kohaliku kogukonna

• Mõistab kohaliku ettevõtluskeskkonna


NRCA on väljendanud muret seoses pakutud paljud katusekatte materjali tootjad, sest garantiid ei pruugi anda rahuldavaid katuse süsteemi täitmise pikaajalist garantiid. Garantiid sisaldavad sageli sätteid, mis piiraks oluliselt müügigarantii andja on vastutus ja tarbija õiguskaitsevahendite arendada või kahju tekkimise katuse süsteemi. Selle asemel NRCA arvates parim viis, kuidas hoone omanik, tagamaks rahuldav pärast installi katuse süsteemi jõudlust on ametlik, pikaajaline Hooldusleping koos töövõtja NRCA-liikmeline professionaalne katus. Hoolduse programme tavaliselt järgmised eelised:


• Hooldus programm on aktiivne (mitte reaktiivne). See võib aidata leida probleeme, nende varases staadiumis, kui neid saab parandada, ja enne kui need muutuvad katastroofe.

• Regulaarne hooldus võib paljastada ja aadress allikad ja põhjused lekib enne nende tekkimist. Liiga paljud omanikud on oma katus süsteemide kontrollida alles siis, kui leke tekib.

• A programm võimaldab planeeritud, organiseeritud lähenemist katuse varade haldamise ja võimaldab vastutava, õigeaegne koostamine pikaajalised Investeeringud põhivarasse.

• Reageerimisaeg lekke probleeme on märgatavalt. Garantiiremont, teisest küljest võib aega töödelda kuigi probleem jääb lahendamata.


Ehitus omanikud peaksid hoolitsema valimisel katuste töövõtja hooldus tööd teha. Täiendav teave on kättesaadav, NRCA või NRCA-liikmeline professionaalne katuste töövõtja teie piirkonnas.

NRCA, mittetulunduslik ametiliit on üks ehitustööstuses 's kõige kinni ja hääl ja juhtiv asutus katuste tööstus, haridus, infotehnoloogia ja propageerimise eest.

NRCA pakub teenus, mis aitab leida NRCA-liikmeline professionaalne katusefermid töövõtjate spetsiifilistel geograafilistel aladel hoonete omanikele. NRCA's kodulehel katuste tarbijatel otsida katusefermid töövõtjate poolt postiindeks, katuse süsteemi ja raadius; pakub mitmesugust teavet ja teenuseid, mis aitavad omanikud ja homeowners teha teadlikke otsuseid asendades ja säilitada oma katussüsteemid. Seda teavet aadressil NRCA's kodulehel aadressil www.nrca.net.

Paari:Uus — IgCC roheline ehitusseadustik ning selle mõju katus Järgmise:Eco Friendly House parandamise ideid