Kvaliteetsed kiviga kaetud metallist katusekivid

- Jul 27, 2018-

kvaliteetsed kiviga kaetud metallist katusekivid

1: Unikaalsed välimus ja mitmekülgsed stiilid
Üks kivi graanulitega kaetud metallvalgusega paneelide kasvava populaarsuse põhjus   on paljude erinevate stiilide ja disainilahenduste kättesaadavus, mis on saadaval kodumajapidamistele, kes soovivad oma kodule lisanduda. Arenenud tehnoloogia võimaldab imiteerida savi premium välimust.


2: vastupidav ja ehitatud viimaks
Erinevalt teistest katusekattematerjalidest kaetakse kivist graanulid metallist kerged paneelid   pakub suurepärast vastupidavust: see ei purune, kõverdab, lõheneb, praguneb või ei ima vett.

3: Ohutu ja turvaline kaitse loodusõnnetuste eest
kivist graanulid kaetud metallist kerged paneelid on mõeldud teie kodu kaitsmiseks isegi suurte õnnetuste ajal, nagu rahe, tulekahju ja maavärinad. Kuna katus on valmistatud alumiiniumist tsingiterasest, ei ole see tuleohtlik ega tule põlema.


4: kerge ja lihtne paigaldada
Kivist graanulid kaetud metallist kerged paneelid   on uskumatult kerge, vaid 5,2 kg / m2 = 1,06lb / sqft . Kerge kaal tähendab seda, et saate paigaldada kivist kaetud teraskatuse enamiku olemasolevate katuste peale, kõrvaldades vanade katuste räpaste rebimisega seotud kulud, aja ja vaeva.

5: keskkonnasõbralik ja energiatõhus

Teras on üks vähestest tõeliselt rohelistest ehitusmaterjalidest turul, sest see on 100% taaskasutatav. Terasest katusekattesüsteeme saab taaskasutada lõpmatult mitu korda ilma degradeerumiseta.

accessory2.jpg


Paari:Ei Järgmise:Miks valida meie tooted Värvilised kiviga kaetud metallist katusekivid