Metallist katus ohtudest

- Jul 01, 2016-

Paljud inimesed tänapäeval installingmetal roofsto Asenda nad kord oli tavaline suur. Aga millised on kivikatus seotud ohtusid? On nad viimased roofyou #39; ll kunagi oma või on nad liiga ohtlik teie perele?

Kodus võib olla traditsioonilised katused, cedar laaste, klaaskiud orasphalt vöötohatis või isegi abrick kivimaja katus. Üha enam, kuid trend saab kivikatus. Nad on praktiliselt hooldusvaba tasuta üks kord paigaldatud ja peaks kestma üks #39; s elu jooksul. Nad tulevad palju värve sobitada tellistest või vooder koju. Lisaks PVC katuse baasi orfoam isolatsioonis, suurendab ka "R" ofinsulating ratingof katusele. Mulle isiklikult meeldib mõte, et ma kunagi ei tohi katuse minu kodu uuesti.

Kuid sellise katuse jõuab ohtudest, kohta, ja nende ümber. Üks oht on külmutatud materjalid, oksad ja pähklite puud peal te neile välja libistada. Teine on oht liuguriga pealt neid vajadusel hoolduse või paigaldamise ajal.

Viimane alalise või puudutamata katus ja liini kokku puutuvad, või võttes anextension cordgetting lõigatud kuju metalli elektrilöögi oht.

Kõik ülaltoodud on real ohtudest ja kaaluda. Ja rääkides valgustus streigid, ainult tundub loogiline paigaldada valgustus vardad kivikatus. Pea meeles, lihtsalt sellepärast sa #39; re ei metallpinnale katuse Kuna ähvardav ilm läheneb, vahet pole #39; t tähenda, et te saate nr 39; t olla tabanud Pikselöök. Pilt, mis on seotud theroof piirkonnas, peamiselt vihmaveerennid ja downspouts. Need liiga sageli tehakse metallist ja see annab elektri tee maaga. Koos tavaliselt sademed kaasnevad tormid, mis jätab sulle ohus, kui mõni nende takistuste ümber märg maa seisab.

Kui lume ja jää metallist katuse katmiseks, on alati oht, et suure hulga iga libistades õlilaik metallist katuse maha ja keegi või miski jääv. Et kaitsta selle vastu, on lumi piirded, mis on "L-kujuline" metall- või piirded mis enam lume kukkumist. Need on tavaliselt osade kaupa, iga teine, umbes 12" suurem või väiksem kui eelmine.

Sa arvad seal #39; s suurem võimalus oma kodu saavad löögi valgustus metallist katus? See küsimus esitati artiklis leidsin aboutIs välk A oht koos metallist katus? Artikkel selgitab, mida teha, et nr 39 peltikatto; s juhtivus ja see, et metall ei #39; t kirjutada lihtsalt, see on suur tee toground elektri, kuid tõenäoliselt ei tabanud. Kuigi pean ütlema, välk ei tunne keelelisi piire ja hitid, mida ta tahab, kui keegi tahab. Nii lihtsalt, sest sa oled peltikatto, ma wouldn #39; t näha läbi see äike.


Paari:Ajaloost kaetud metallist katusekivid Järgmise:Hiina jätkata liikuva finantsreformi: PBOC aruanne