Terviklikku kasu kvaliteeti kerge Katusekattematerjalid

- Jul 14, 2016-

TERVIKLIKKU KASU KVALITEETI KERGE KATUSEKATTEMATERJALID

NewSunlight nr 39, metallist katusekatte serv vastu the ülejäänud kui majaomanik, te olete hästi teadlikud on tähtis tagada, et iga aspekti oma kodu ei lase edukalt mitmetes testides see nägu. Paljud meetmed tuleb võtta olla nii valmis kui võimalik, kuid üks tähtsamaid preparaadid on katusega koosseisus vastupidav toode, mis aitab pakkuda optimaalse peavarju mõnu aastakümnete jooksul. Käesoleva artikli süveneb NewSunlight metallist katuse palju kasu.

NewSunlight #39; s 26 gabariit galvalume kivi kaetud terasest metallist katus on väga vastupidav jakerge, kaalub ainult 1.4ppsf (naela ruutmeetri suu). Pole kahtlust, NewSunlight katus on üks ohutumaid katused seismilise piirkondades võrreldes muu Katusekattematerjalid, näiteks asfaldi Vöötohatis ja tsemendi või savist plaadid. Selles väga tugev ja kerge katusematerjalina kohta lisateabe saamiseks vaadake meieKatuste võrdlustabel.

Kasutamise NewSunlight's kivi kaetud terasest metallist katus tulemuseks kuni 10 korda vähem kaalu surudes alla oma kodu struktuuri liideti see on tõeliselt kuiv terves ulatuses teki katuste süsteem, mitte toetudes vee takistus underlayment mis eemalviibivad aja jooksul kuivab ja muutub rikkumiste suhtes. Lisaks materjal ise on kõige tugevam ja kõige niiskuse veekindlat katusematerjalina saadaval, mis pakub ülim kaitse kodu.

Keskmine majaomanik asendab ja remondi oma katuse üle kolme korra oma elu jooksul. Mitte ainult see tulevikus remont maksab tulla palju vähem sageli, ei ole kunagi asendada NewSunlight metallist katus süsteemi oma elu jooksul: on teil kunagi vaja viimase katuse! Kuna katuse asendusmaksumus on tavaliselt üks suurimaid läbirääkimiste võrra kodu müüki, need ajatu süsteemid koguni tõestanud tõsta kinnisvara edasimüük väärtused.

NewSunlight kivikatus salvestada raha bounties katusekatte vahetus ja hoolduskulud, samuti muudes valdkondades. Nad on laitmatult tõhusate koos UV ray peegeldav atribuudid, mis vähendab Konditsioneer stressi, võttes kuni 40% off kommunaalmaksed. Lisaks kvaliteedi ja vastupidavuse NewSunlight katuste süsteemi, sest paljud kindlustusseltsid pakuvad allahindlusi majaomanikke, kes on üks.

Edasi-tagasi oma investeeringuid ei lõppe jätkuv kokkuhoid: NewSunlight's kerge katusematerjalina suurendab ka ilu oma kodus. Suur Valikud tagada, et teie katuse on ideaalne vaste kodu ja stiil. NewSunlight pakub 18 standard värvid, sealhulgas kolm Energy Star kvalifitseeritud värvid ning värvi segud taotluse. Te saate isegi vaadata teist tüüpi katusematerjalina nagu terrakota NewSunlight on suure jõudlusega metalliga. Nad ka võimaldada neli populaarne metallist katuse profiilidtäiendada mis tahes arhitektuurist.: Graniit Ridge klibu, klassikaline plaatide, Barrel Vault ja Canyon raputada.

Kui jõudu, Ilu ja kerge katusematerjalina ei ole piisav, NewSunlight pakub ulatuslikke garantiisid mured vaos hoida. NewSunlight's lightweihght kivi polümeerikattega Katusekattematerjalid taga Tuul vastupanu hinne 120 miili. Aga katsetamisel, need ületasid selle hinnanguga, taluma Tuul kuni 200mph ja põhjustab korrake kliendi iseloomustused heakskiitu. Blokeeringuga ja batten paigaldus süsteem pakub minimaalne liikumine ja erakordne vastupidavus tuule tõusu. Plaatide katsete kui ka igapäevaelu kogemustel näitas asfalt- ja, erinevalt ei saa kivi polümeerikattega kivikatus kooritud maha. Selle tehnoloogia tagab juurdepääsud pihustumine Hõõguvad söed tungida oma katuse all ja süüdata terves ulatuses puit raamimine, andes talle reiting-A-klassi tulekahju. Lisaks NewSunlight pakume 2,5-rahe kivi garantii. Nende 26-guage Galvalume terasest katusekive on valmistatud kõrgeima kvaliteediga terasest ja on paksem, kõige vastupidav metallist katus süsteemid olemas, taluma klass-4 mõju hinne garanteeritud.

NewSunlight kerge metallist katusematerjalina on saadaval, suurendades oma kodu nr 39 tugevamaid ja kõige paremini disainitud katusekivid; s Ilu tagades tõhususe ja tugevus. Kõrge kvaliteediga metallist katuse investeeringu osutub tark mitmel põhjusel, alates raha säästa ja ellujäänud eluiga on esteetiliselt atraktiivne ja tagatud mitu garantiisid.


Paari:Miks minu puidu bituumensindel Curl? Järgmise:Parim vahel tsemendi & metallist katus kaua kestev tugevust