Kividega kaetud katusekivid

- Jul 18, 2018-

kiviga kaetud metallist katusekivid

1. Ilus välimus - on looduskivi tekstuur ja tugev kolmemõõtmeline tähendus ning erinevad värvid ja tüübid, mis on abiks konstruktsioonide kaunistamisel ja kaunistamisel.

2. Pikaajaline kasutusiga - kõrge tugevusega, kulumiskindla ja roostevabast alumiiniumiga kaetud tsinkplaadi kasutamine võib roostetõrjevahendit suurendada 6 korda. Pind kasutab ilmastikukindlat loodusvärvi liiva või värvitud loodust ja kvaliteetset veesõidukit Akrüülvaigu ning kasutusiga võib olla kuni 50 aastat.

3. Kerge kaal --- kaal on vaid kaheksandik savist plaatidest ja tsemendiplaatidest, mis vähendab ehituskoormust ja vähendab projekti eelarvet. Igatahes, plaatide konstruktsiooni saab korrata samal originaalkatusel ning seda on lihtne transportida ja paigaldada.

4. Lihtne konstruktsioon --- plaadid on kergesti painutatavad või lõikuvad instinktsiooniks ja ehitust ei peatata isegi madalal temperatuuril.

5. Energiasääst ja keskkonnasõbralik --- soojuskiirguse kiirus on 1,4-7 korda tavalisest katusematerjalist, mis on energiasäästlik ja keskkonnasõbralik ning ei kahjusta inimesi ja keskkonda. Mull, plaadid on ringlussevõetavad

201801021428544937575.jpg

Paari:Parima kvaliteediga kivipindadega katusekivid Maldiividel Järgmise:Kiviga kaetud metallist katuse plaatide eksport Aafrikale