Kividega kaetud katusekive eelised

- Jul 16, 2018-

Palju vastupidavamad kui traditsioonilised katusematerjalid

Uus Sunlighti kiviga kaetud metallist katus, mis on konstrueeritud ja ehitatud nii, et see talub kõige raskemaid elemente vähemalt 50 aastat! Meie mõõtmetega tembeldatud metallplaadid ei ima niiskust ja on suuresti kaetud valatud akrüülvaigudega, mis on kaetud valatud kivist laastudega ja küpsetatud akrüül-UV-katetega, et lisada täiendavat kaitset, ning et see näeks välja nagu äsja paigaldatud Hispaania plaatide katus .

Uued Sunlighti metallist katusekivid ei lõhku ega purusta kunagi ning säästavad tulevikus puhastamisel, parandamisel ja asendamisel palju raha ja aega! Tugitõhususe parandamiseks tünni katusekonstruktsioonis ja tünni katusekonstruktsioonis paigaldatakse plaadid konstruktsiooni all olevale puitvati. Erinevalt traditsioonilistest plaatidest on New Sunlighti katusekindel katusekatte süsteem, mis ei toetu niiskustõkke alusele, pakub parimat kaitset ja on alati hea.

Kergem, kompaktsem ja tugevam kui traditsiooniline katus

Meie metallist katusekattematerjal on valmistatud kõrgekvaliteedilisest galvalumeeritud kaetud terasest, mis on kõige toimivam ja vastupidavam metallkatuse materjal. Võrreldes tavalise katusega on meie metallist katusekiht eksponentsiaalselt kergem, kompaktsem ja tugevam! Meie metallist katusekattematerjal on üks kergekaalulisemaid ja kompaktsemaid katusekattematerjale, mis kaalub vaid 1,5 naela ruutjalga kohta.

19.jpg

Paari:Kivist kaetud metallist katusekivid Järgmise:Erinevad katuseklaasi tüübid referentsiks