Muidugi, saab panna terasest katuse komposiit vöötohatis, kuid...

- Jun 18, 2016-

Mul oli see küsimus, mis tulevad mulle hiljuti, ja ma pidin tegema mõned uuringud selle kohta, sest terasest katus ei ole veel levinud. Tõsi, on osa riigist, kus esineb sagedamini kui mujal, ja see muutub midagi trendikas asi, mida teha. Aga kes on kunagi kuulnud millega üle vana komposiit terasest...

Need ei ole täpsed juhised, kuidas seda teha; pigem kuidas protsess võib teha või professionaal. Samuti pidage meeles, et paljudes linnades ei ole nii valgustatud, umbes et quot; trendinessquot; ningSteel Katusetööd, kuna terasest katuste tähendas ainult auto kauplused ja koduses heidab tagasi selle asemel seisatab.

Sellekomposiit shingle Katusetöödjääda koht. Tegelikultmitmete katus,olemasoleva vöötohatisesaate ning need pakuvad kaitset elemente eest mõõt. Vaid tegureid, mis takistab see on kõik see uus katusekate, samuti millega raske lisada kaaluuus katusekatepeale sageli moonutatud ja muld bituumensindel.

Puidust raamistik metallist alus

Kuid nii, et me saame ümber teras katuseplekk on ehitada puidust raames ühe nelja #39; s ja seejärel panna metalli peal see raamistik.

See on väga sarnane ehitus mittekandvad sisesein raamistik ja selle raamistiku oma katuse peal kinni. Ja nagu sise seina, oma katusefermid interstitsiaalne naastud on 16 tollikeskus, liiga.

Selles raamistikus tõhusalt sillad ja varjab kõik puudused olemasolevate komposiit vöötohatis. Lisaks saate osta töötlemata saetud üks-by-fours, mis on palju odavam kui parema kvaliteediga saematerjali. Ei ole oluline, sest Põhja raames on vöötohatis kontakti ja teisel pool on vaid kontakti metalliga.

Mida sa teed selle raamistiku suunaga välisküljele osad? Rakendage Otsalaua ja värvi see, nagu sa oleks seest trim.

Kokkuvõte

See on lihtsalt üks võimalus kohaldadametallist katus üle kombineeritud vöötohatis. Professionaalne korraga katusepanija või töövõtja võib anda teile erinevaid nõuandeid vastavalt oma maja seisukorda.


Paari:UK uurib Vabakaubanduse kokkulepe Hiinaga Järgmise:Uus päikesevalguse kivi meeskond kaetud metallist katusekivid