Kivist kattega teraskatus uued tooted

- Dec 18, 2017-

kivist kaetud teraskatus Uued tooted

Roman roof tile .jpg

Uued tooted

Ilusalmal päeval uued SUNLIGHT kiviga kaetud terasest katusetootmistehnikud, kes kiirendasid uute toodete väljaarendamist. Ülemaailmse majandusintegratsiooni süvenemisega rõhutatakse globaalse turu konkurentsi "standardit" üha olulisemat rolli. Riistvaraettevõtted pidama kursis riistvara tööriistade importijariigiga ja neid kaptenit kivikattega teraskatuse ohutusnõudeid, standardeid ja uusimaid elektrilisi tööriistu nagu ELi standardid; ettevõtte toote disain, kvaliteedikontrolli personali tundma ja mõista standardeid, tootearenduse ja disaini, mitte ainult kaaluda toote vormi ja funktsiooni, vaid ka eksporti riikidesse vastavalt katsele, keskendudes tooteohutuse. Ainult riigi ekspordile orienteeritud toodete eksport, ainult toote turuväärtus. Praegu ei ole standardist katusel põhinev teraskatus täiuslik, mõnedel metallkattega toodetel puudub standardne ebaühtlase kvaliteeditaseme määratlus, üsna segatud kott. Mõned tarbijad teavad, et toode on nii, tööstusstandard on väga vähe arusaadav, nii et kilekattega teraskatus on olnud ebatäiuslikena. Väga konkurentsivõimeliste kodumaiste ja rahvusvaheliste ettevõtete puhul tuleks kehtestada omaenda institutsioonide standard, samas kui juhtivate ettevõtete metallkatus juhatab seda tegema, et tagada riistvaratööstuse korrapärane ja tervislik areng.

Hallitustööstuse ümberkujundamise tipptasemel tootmise juhtimise juhtimise tarkvara

Viimastel aastatel on tööjõupuuduse leviku tõus ja palgakasvu tase, kodumaiste tööjõukulude suurenemine, "Made in China", mis muretseb rahvusvahelist konkurentsivõimet; ulatuslikud varasemad investeeringute mudelid, kohalikud tööstusprojektid käivitasid intensiivse ressursse ja põhjustasid keskkonnale tohutut kahju, kulukad.

Iga kivi kaetud teraskatuse ettevõtted peegeldavad pidevalt: kuidas saaksime efektiivsemalt luua? Usume ka varasematele mudelitele, et säilitada stabiilne majanduskasv? Selles kontekstis hakatakse valitsuses ja ettevõtlusringkondades pöörama tähelepanu tööstuse edasikandumisele ja ümberkorraldamisele mööda trajektoori, "kõrgekvaliteedilist tootmist", tulevase kasvupotentsiaaliga.

Niinimetatud kõrgekvaliteediline tootmine tööstuse seisukohast viitab tootmissektorile areneva ja kõrgtehnoloogiaga, kõrge lisandväärtusega ja tööstuse tugev konkurentsivõimega; mis aheldab perspektiivis ahelat, on see kõrgekvaliteetsetes segmentides. Konkreetselt toodetakse sellist infrastruktuuri nagu energia- ja transpordiseadmed, ehitusmasinad, kaitsevarustus, teaduslikud ja kontrollivahendid, autod, kodumasinad ja muud tooted kõrgel tootmisel.

Hiinast pärineva hallituse areng on Hiina üldiselt netoeksportija. Kõrgekvaliteediga hallitustööstuses Hiinas oli väga nõrk, nende "kõrgekvaliteedilise tootluse" tulevik eeldatavalt tööstusliku uuendamise ja impordi asendamise kaudu.

Niisiis, kuidas valmistada tippkvaliteediga tooteid? Esiteks ei saa tehniliselt tugineda, peab olema innovatsiooni vaimus. Teine eesmärk on arendada infot tänapäevase infotehnoloogia jaoks, et viia automaatika, säästa ettevõtte kulusid ja suurendada tõhusust.

Ettevõtte haldus tarkvara, mis aitab hallitada hallitust, et luua standardne ja efektiivne infohalduse platvorm ja juhtimissüsteem ning juhtida kõrgekvaliteediliste ettevõtete kasvu. Süsteem on peamiselt tootmisprotsesside juhtimise hallitusseadmeks, mis on mold pre-quote ja tellimuste haldamise ümber; põhinev spetsifikatsioon ja projektijuhtimine; disaini- ja protsessijuhtimine; tootmise ajakavastamine ja visualiseerimine, tootmisprotsessi dünaamiline jälgimine; proovide juhtimine; hangete ja varude haldamine; hallituse tootmiskulud kaheksa suurt reaalajas seire ja juhtimine, et pakkuda reaalajas dünaamiline teabe haldamise funktsioone, läbi tsentraliseeritud koordineerimise ja juhtimise, võrgu ressursside jagamise keskkond, tootmine, tootmise võimeid integreeritud, kooskõlastatud tootmisprotsessi, et suurendada üldine hallitusseened tootmisettevõtted võime kiiresti reageerida. Mould, et tagada tarnimine, kvaliteedi ja kulude kontrolli elemendid.

redigeeritud kiviga kaetud teraskatuse abil

Picture of roof tiles .jpg


Paari:Kivist kattega teraskate Järgmise:Uuele päikesevalgusele KIVI KATTEGA STEEL ROOFINGI KLIENTIDELE