Kivist kattega metallist katusekindel süsteem maavärinate tsooni inimestele

- Dec 13, 2017-

kiviga kaetud metallist katusesüsteem maavärina tsooni inimestele


Uus Sunlight® kividega kaetud metallist katuseisüsteem maavärinapiirkonna elanikele, et tuua evangeelium

"Hiina elupaikade keskkonnamõju hindamise indeksisüsteem" märkimisväärses osas eluasemekvaliteedist. Hiinas on majanduslike piirangute tõttu märkimisväärne hulk vaeseid elamistingimusi ja seega ei suuda elatust nõuda. Vahepeal on Hiina katastroofijõuline riik, eriti viimastel aastatel jätkasid maavärinad. Vastavalt ajaloolistele andmetele, 20. sajandil, on Hiinas enam kui 6 maavärinat toimunud 800 korda, kogu Guizhou ja Zhejiangi provintside ning väljaspool piirkonda kõigis provintsides.


Ekspertide sõnul on New Sunlight ® kividega kaetud metallist soojendussüsteem eksklusiivse elamute süsteemiga. Eluruumide süsteem muutis traditsioonilist tulekahju, halva töövõime ja kõrgemate korrosioonikahjustuste hinda. Vanu uue päikesevalguse " STONE" kaetud metallkarkassi lammutamiseks pärast uue metallimaterjalide tootmist purustamist on võimalik taaskasutada.

Testi tulemused jõudsid tagasi, Ningxia Hui autonoomne piirkond andis juhiseid vastavate personali osakonnad pühendatud uue Sunlight ® STONE kaetud metallist katuse süsteem tellida. Ningxia Hui autonoomne piirkond asub maavärina tõttu piirkondlike ja autonoomsete piirkondade ja seotud juhtimise hirmu pärast Wenchuan maavärin, mis Uut tüüpi kergraudtee struktuur elamu välimus, lahendus nende kiireloomulistele vajadustele. Sellest ajast alates käivitas Ningxia Hui autonoomne piirkond uue põllutöömasinatega täidetava ehitustööde. Selleks, et inimesed võtaksid elamurajooni uue autonoomse piirkonna vastu, edastas Ningxia Hui autonoomse piirkonna valitsus spetsiaalseid brošüüre ja saatis koju, et selgitada spetsialiste, ja lõpuks Ningxia Hui autonoomses piirkonnas asutati oma esimene uus päikesevalgus ® STONE COATED METAL ROOFING SYSTEM elamu, tervitatav kohalike inimeste poolt.
.

KIVISELDATUD METALLI KATKEKESKUSE SÜSTEEMI riiklikud tehnilised näitajad elamute kasutuselevõtuks

Hiina Ehitusjärelevalve Akadeemia eksperdid ütlesid, et endise Ehitusteaduste ja Tehnoloogia osakonna organisatsiooni ekspertide ministeeriumi uue päikesevalguse® STONE-kaetud metallkarkassil põhineva süsteemiga on juba 2004. aastal eksperdid kokku leppinud, et ehitussüsteemil on märkimisväärne sotsiaalne efektiivsus, keskkonnaalane ja majanduslik kasu , kasutades integreeritud tehnoloogiat kohaliku tasandi juhtimisel, kasutades populaarsust ja rakendustingimusi. Sellest ajast alates on endise ehitus- ja tehnoloogiaosakonna ministeeriumi New Sunlight ® STONE COATED METAL ROOFING SYSTEM kui "väikeste linnade arenenud sobiv tehnoloogia ja tooted" endine elamumajanduse tööstusministeeriumi edendamise keskus kui "riiklik näidisprojekt valitud osad ja tooted. "

. Külmvaltsitud kergraudtee raami süsteemi kasutamine saab pärast vormimisseadet tehases tehasesse töödelda, kiire, mugav, kerge, kõrge tugevus, korrosioon, teras on vähem, odav ja hea seismiline jõudlus. Tsinghua ülikool on läbi viinud seismilise katsetamise selle struktuuriga, 9-kraadise struktuuriga maavärin, New Sunlight ® STONE-kaetud metallist katuseisund on endiselt puutumata. Paindlikus struktuurisüsteemis saate luua erinevaid Hiina, Euroopa, Ameerika, Jaapani ja Korea stiili ja muid arhitektuurilisi stiile.

Uus Sunlight® STONE-kaetud metallist katuseisendi väljavaated

Tegelikult on kerge teraskonstruktsiooniga maja Lääne maades väga levinud. Andmed näitasid, et USA oli esimene, New Sunlight ® STONE COATED METAL ROOFING SYSTEM üks riikidest ja piirkondadest, pidades silmas majanduse, turvalisuse, jõudluse (maavärin, tulekahju) ja tervikliku kaalukuse vastupidavust. ja rohkem äri Uus Sunlight ® STONE kaetud metallist katuseisund , väärtus on varsti laialdaselt tunnustatud. 1965. aastal moodustas Ameerika Ühendriikide elamuehitusturg kividega kaetud metallkatete puhul vaid 15% -lt 53% -st, kasvas 1993. aastal 68% -ni, 2000. aastaks tõusis 75%. Hoolimata erinevatest rahvuslikest tingimustest, kuid võib näha ka kergete teraskonstruktsioonide tulevikku, mis on muutunud elamuehituseks.

Veelgi enam, kuna Hiina on maavärina all kannatavates riikides, on peamine kergete teraskonstruktsioonide elamu struktuur maavärinakindlate materjalide tõttu 11, kergete materjalide kasutamise perifeerne struktuur, nii et eksperdid ütlevad, et see sobib väga suurte maavärinatega piirkonnas, et edendada hoone struktuuri.
Eksperdid soovitavad, et riiklikke asutusi tuleks kasutusele võtta, et toetada kergete teraskonstruktsioonide edendamist elamiskeelu sooduspoliitikas, et julgustada arendajaid, tootjaid ja ühiselt edendada kergete teraskonstruktsioonide ehitamist maavärina tsoonis asuvatele inimestele müügiedenduse ja kasutamisega.

gallery_shake roof tile .jpg

gallery-Shake_7.jpg

Paari:Austraalia klient külastab uut päikesevalgusti katusekivide tehast Järgmise:KIVIKATEGA METALLI KATKEKESKUS