Kividega kaetud metallist katusekonstruktsioon, mida kasutatakse parema seismilise Capaciga

- Jan 03, 2018-

kivist kaetud metallist katuseelamud, mida kasutatakse parema seismilise võimsusega kodudes

paremate seismiliste võimsustega kodudes kasutatavate kivist kaetud metallist katusekatete töötlemine

Allikas: Shandongi metallkatuse ettevõte: Anonymous: 2011-12-26 muudetud: 2011-12-26

Sidusus: poliitika regulatiivne klõps: 945

Ehkki Hiina metallist katusekonstruktsioonid arenevad, kuid võrreldes Jaapani, Ameerika Ühendriikide ja teiste metallkatuste metallkatete töötlemistehnoloogiaga, on suur vahe. Insaiderid ütlesid, et meie metallist katusekatete elamu, et kiiret arengut, on veel palju probleeme lahendada.

Metallist katusekatete elamiskulud saavad mõningaid eeliseid, kuid praktikas ei ole see nii. Professionaalse ja tehnilise personali tegelik töö ei soovi tootmissüsteemi toetavate osade puudumist olla täiuslik, need tegurid muudavad metallist katusekatete maksumuseks umbes 1,5-kordse betoonkonstruktsiooni, mis põhjustas metallist katuse madalam, keskmine ja madal elamu konkurentsivõimetu.

Elamukiviga kaetud metallist katusekatete ja metallkatuste töötlemise tehnoloogia ei ole küps. Metallist katusel ei ole traditsiooniliste ehitusmaterjalide eeliseid, mida ei saa asendada, kuid ehitusmaterjalide valikul peavad arendajad kõigepealt arvestama toote vajadusi ja turu teostatavust.

Selliste toodete arendamisel on teatud tururisk. Turunõudluse alusel valitakse elamuehitusmaterjalide jaoks metallist katusekattematerjali valimine, kuid mitte eksklusiivne. Kuid grupp rohkem kui meri arvamus, põhjus, miks metallist katuse elamu edendamine blokeeritud, kulud ei ole peamine probleem, peamiselt tänu struktuurilise hoolduse ja peamine ühendus tehnoloogia ei ole piisavalt küps, mis viib ühise inimesed ei nõustu kontseptsiooniga ja usuvad, et nii hea kui betoonkonstruktsioon on tugev. Seetõttu on nn metallkatuste elamuturg, puhas metallist katusekonstruktsioon suhteliselt väike, peamiselt betoon- ja teraskonstruktsioonide segu.

Kodumajapidamiste katusekatete elamuarenduse ehitusprotsess peab olema tõeliselt hea töö struktuuri hooldamisel, ühenduste komponentide tootmise ja kvaliteedi rangel jälgimisel tegeliku projekti lihtsuse kaudu, et inimesed saaksid tõelist ja läbipaistvat mõistmist. Samal ajal püütakse elamu mugavust ja vastupidavust, et inimesed elaksid rahulikult ja meelerahu.

Olemasolevad metallist katuseelamud ei ole struktuurne probleem, vaid ehitusprobleemid. Hea kiviga kaetud metallist katusekatte elamu maavärin suurt rõhku tuleks lahendada nüüd on ehitada tehnilisi küsimusi, et veenda inimesi, kes elasid kena, mitte lihtsalt otsin head.

stone coated metal roofing .jpgE-post: eva@newsunlight.net

Tel: + 86-757-63228326

Mobiiltelefon & WhatsApp: + 86-15814369834

Skype: eva@newsunlight.net


Paari:Uue klaasi rehvi asfaltplaatide versioon Järgmise:Guangzhou kaunistamise materjalituru ülevaade