Katusega kaetud metallist katuseplaati kasutatakse laialdaselt katuse katmiseks, millel on palju Adva

- Jan 11, 2018-

kivist kaetud metallist katusekivi kasutatakse laialdaselt katuse katmiseks, sellel on palju eeliseid


kivist kaetud metallist katusekivi kasutatakse laialdaselt katuse katmiseks, sellel on palju eeliseid:
R ilus välimus
R n kerge ja vastupidav. (4,7 kg / m)
R paigaldatavad plaadid ja kerge kasutada.
R pika eluea (kuni 50 aastat)
R unikaalsed ökoloogilise turvalisuse ja tuleohutuse tunnused
R on vastupidav, tõhus mehaanilise ja atmosfäärirõhu vastu.
R n Metalli plaatidel on ka suur eelis, konkurentsivõimelised hinnad, ettevõtte hind on pool Lääne tootjate hinnast, toote kvaliteet on juhtiv positsioon globaalses
DALIAN UUED SUNLIGHT STONE KINNITATUD METALL ROOFING TILE firmad pakuvad metallist plaate, kus on imporditud Soome kõige uuemad ja kõige kaasaegsemad seadmed, on kolm mudelit: Meng Jie veerg, Lux ja Hispaania Duna. Tooraine tootmine on külmvaltsitud galvaniseeritud teras polüesterkaitsekihiga, kokku 35 värvi. Teras, mida pakub Soome metallurgiaettevõte RAUTARUUKKI. "Saksamaa Thyssenkrupp Stahl, AG," on maailma suurim polümeerpinna tsingitud terase tootja. Soovitame teil kõigepealt mõõta ja seejärel otsustada tellida plaadi suurus arvutisse katusele. Kuna kõik metallist plaadid on valmistatud vastavalt katuse spetsiifilistele mõõtmetele, ei ole paigaldamisel mingeid ebamugavusi. Kuni 3,4 päeva pärast tellimuse saamist tootmise lõpetamiseks.

HIINA UUED SUNLIGHT STONE KINNITATUD JA TERASE KÕRGEMATERJALID värvivad kivist metallist plaatide omadusi (võrreldes tavapäraste saviplaatide, asfaltpindadega, tsemendiplaatidega jne):
Maavärina vastupanu - maavärin, STONE KATTUD METALL ROOF TILE ei lange nagu tavalised plaadid, vähendades haavatud olukorda.
Tuulekindlus - taifuun või rahe ja tugev tuulevöönd, väga ohutu kasutamine.
Tulekindlus - kui tulekahju ei levi, kasutatakse ohutust.
Kerge kerge kaal vähendab hoone laadimisvõimet.
Vastupidavus - metalli plaatide korrosioonikindel tsingitud terasplaat ja naturaalsed värvi kivist tabletid, et tagada selle pikk eluiga.
Mugav konstruktsioon - kerge kaal, suur ala, tarvikud ja oluliselt vähendavad konstruktsiooni tugevust, lühendavad ehitusaega.
Keskkonnakaitse - metallplaadid võivad taaskasutada, vähendada jäätmete kõrvaldamise kulusid.
Müra vähendamine - naturaalse värvi kivikihi metallist katuseplaatide pind võib neelata vihma ja vähendada müra.
Majandus - vanas hoone katusekonstruktsioonis ei ole vaja katusekattematerjale eemaldada, seda saab otseselt rakendada, muutes jäätmete kõrvaldamise kulud minimaalseks.
Lumetõrje-metalli plaatide kokkutõmbumispind looduslikust kivist tablettide kihiga, talvel, kui ta lundab, ei lumi lumelauda.

position of accessories.jpg


Paari:Ülevaade kivist kattega katusekividest Järgmise:KIVI kaetud ja terasest katuse süsteemi minna Saksamaa osaleda Euroopa katuste näitus