Katusekattematerjalid ja spetsialiseeritud seadmetega lubadus

- Dec 30, 2015-

NRCA on lühend national katuste Contractors Association, NRCA sündmuste peamiselt Ameerika Ühendriikide katuste töövõtja esitatud mitme valiku, veekindel kauba õiglase. Hiina hoone veekindluse Assotsiatsiooni USA NRCA 124th International katuste Expo osalemist. Arvamus, Ühendriikide linn andis mulle tunne on naiivne ja lilleline, lihtne, kuid mitte kummaline. Enamik tänavaid on aastakümneid või sajandeid 2 isegi ~ 5-korruselise hoone ehitatud enne, ainult, et näha, et väga vähesed keskele mõned tihe kõrghoone.

1. katuse veekindluse süsteemi

Katus süsteemide kavandamise, hüdroisolatsiooni on alasüsteemi tüüpides, Sillaplaatide mõju on nõrgem süsteemi link või sõlme, peaksid vastama kopp teooria.

Hoone hüdroisolatsiooni talitlustoime parandamiseks tuleks kogu süsteem, sealhulgas mõistliku struktuur disain edendamine, formaalne kvalifitseeritud materjalid ja tarvikud, professionaalne ehitustarbed, hästi koolitatud isikud ja standardimine ehitusprotsessi, mitte aga sõltuvad täielikult veekindel materjal edendamine otsuste täitmise. Veekindlad materjalid on funktsionaalsed materjalid, tootmine hoone materjalid vastavad asjakohaste tehnosüsteeme sellist materiaalsed nõuded ja standardid.

2. toetada professional tööriistad

Ehitusmasinate ja seadmete, masinate, tööriistade, kaitsevahendite ja mitmesuguseid materjali transpordi, käitlemise, esmatöötlemine, märgistamise, materjalide, õmblemine, ehitus, paigaldus ja hooldus, tihenemine, NRCA näitus valmis toote kaitse tööriistad kaitsev seadmete/vahendite kasutamisel, siis nime. Iga protsessi katusekonstruktsioon seotud seadmed, masinad ja tööriistad leiate siit.


Paari:VÕTTA TÄHELEPANU HALVA KVALITEEDIGA KIVI KAETUD TERASEST KATUSE Järgmise:Eeltöötlemis kiitis arhitekt