Sambla eemaldamine katusele: Mis toimib, mis mitte

- Jul 30, 2016-

Sammal katusel... eemaldada või asendada oma katuse all. Mis on?

Vt pildil? Et nr 39, te selle pildi maja kiiresti surevad.

See nr 39, te raputada roovitus, sammal kasvab muru nagu pilt. Arvan, et nr 39; s halb? I #39; ve sai naaber, kelle katuse-moss on nii paks, vöötohatis ei näe enam. Sammal on hea 1quot; paks. Praktiliselt on see muutunud elu katus.

Kui ma esimest kolis piirkonda, kus sammal on levinud varju, mõtlesin: kuidas kaunis!

Kindlasti tundub muinasjutt moodi, ma arvasin. Kuid omanikust maja katusel katsuda on üsna erinev.

Hiljuti oli naaber kelle katuse όlal täielikult asendada tõttu moss - üle $10.000. Ta on väike katus ala ja ta Super-soodne katuste ettevõte.

Vedel- või rakendused

Mulle meeldib minu kodus Vaikse ookeani Northwest, kuid minu ja kõigi teiste siin kehtib sama suunamata rusikareegel seotud puud (sammal kasvab Põhja pool puud).

Sellisel kujul tõttu lühem päevavalguses punktid, niiskuse ja üldine pimedus, kasutan moss-killer sügisel kevadel. Suvi on ainus hooaja kui sammal ei kasva.

Olen kasutanud palju erinevaid sambla eemaldamine tooted, sealhulgas: vedelik-pihusti rakendus, mis on tsink-vaba ja kaks kuiv, pulbristatud ained, mis sisaldavad tsinki:

  • 2-in-1 vetikate ja sambla Killer (Bayer)

  • Moss B nõud (Corry #39; s)

  • Sambla välja (Lilly Miller)

Eemalda sammal või Asenda katuse? Oma valik.

Kodu renoveerimine nõod on kodus remont ja hooldus.

Isiku remodels maja, sest see nr 39, te enam stiililiselt sobiv; sest see nr 39, te ei vasta vajadusi; või kuna kapitaalremont, mis on vaja teha, ja tundub lihtsam lõpuks lihtsalt täiesti ümber asi.

Keegi on kunagi vahetanud muidu toimiv katus lihtsalt sest see ei #39; t stilistilise vajadustele.

Enamasti katused saada asendada, sest nende füüsiline eluiga lõppenud või nad ei ole korralikult kinni.

Kui haldate oma katuse piisavalt hästi, te ilmselt näidatakse mitte seda asendava. Ma sõita punkti kodus piisavalt veel? Ma loodan seda, sest nüüd me #39; re osalevad tappa mõned moss!

Jah, Moss hävitab katusele ja see on kuidas

Sammal tekib aastaringselt varjuliste kohtades, mis kipuvad jahe ja niiske. Saab elada jahedas, niiskes kohas, kuid katuse lõigud, mis paar tundi päevas päikest võib tekkida moss. See nr 39, te kolmanda teguri - päike - mis soodustab sambla kasvu puudumine.

Moss hakkab vöötohatis tops roheline õhukese kihina. Vöötohatis aladel vöötohatis #39; servad ka saada moss, sest nad on isegi rohkem varjus.

Kui sammal paksemaks, ta saab all vöötohatis, tegutseb nagu jack ja tõstmise ja tõukavad nad ülespoole. See #39; s paha asfaldi või komposiit vöötohatis, kuid kui teil on puidu bituumensindel see #39; s katastroofilised. Wood #39; s poorne pind on peamine kinnisvara sambla kasvu. Kui sammal on järgida puidust katusesindlid, see nr 39, te karmim kui asfalt number või vöötohatis suhteliselt siledam lennukid saada.


Eemalda sammal katusel: pritsitav vedelal kujul (Bayer 2-in-1 vetikate ja sambla Killer)


Mul on raske aeg, ühendades eri nimi quot; Bayer, quot; mille kogu mu elu on tervendav ja head tervist... koos tapmine. Aga jah, ühe kaubaühiku Bayer firma nimega, Bayer Advanced tõesti tootmine muru, puu ja põõsa tooted, kaasa arvatud tapja!

Bayer 2-in-1 vetikate ja sambla tapja on kaaliumi seebi rasvhapped ja inertsed koostisosad vedelal kujul. Unlikezinc põhinev moss-killers, väidetavat roostevabast metalle.

Keerake pudel oma aias vooliku lõppu, vee sisse ja lase #39; er rippida.

Mulle meeldib:

Taotlus on lihtne. Teoreetiliselt võite isegi kohaldatakse toote maapinnast, ei ole katusele ronida vaja.

Pihustit loob kena korter oja et nr 39; s lihtne kasutada olema ettevaatlik, sest see #39; lihtne pudel kahandavad ammu enne #39; ve kattis oma sammaldunud ala. Lahus voolab läbi kiiresti, nii tabanud kord oma eesmärgi ja liikuda edasi. Kui soovite double-spray, teha seda pärast esialgse kirjasõna.

Mida ma Don #39; t nagu:

See nr 39, te kallis toode saad summa.

Peamiselt seda, mida ma ei #39; t nagu vedel moss-killers umbes on, et nad on keeruline, visuaalselt, siis võite nr 39; t ülevaate kuhu te #39; ve olnud ja kus te #39; re osalevad.

Bayer peab visuaalne tracker vahutava toimingut, mida kohapeal umbrohutõrjevahendid on nagu mingi või kaovad värvid.


Eemalda sammal katusel: tsingi alusel, kuiv, pulbristatud kujul (MOSS•B•WARE)


Moss•B•Ware on 99% tsink sulfaat monohüdraat, tõestatud moss tapja ja hoiatav. Tegelikult üks võimalus vältida sambla kasvamist Esiteks on tsingi ribade lisamiseks oma katuse harja. Aja jooksul, kui vihma sajab, tsingi jääkide mantlid katuse, vältida sambla kasvu.

Mulle meeldib:

See ei tööta. Samuti Moss B nõud võib segada veega moodustab 3 naela toode 5-10 liitrit vett, tapmise moss üle 600 ruutmeetrit, kuigi see eitab granuleeritud põhinev moss killers visual jälgimise atribuute.

Mida ma Don #39; t nagu:

Kuigi minu katuse tolmu koos Moss B nõud, kaas tuli.Sõna otseses mõttes pool toote voolanud ühes kohas ja see oli raske pühkida väga kook-y kooskõla.

Oli kaas probleemi kõrvalekalle, üks ainult ühekordne asi? Ei. Rumalalt, kasutades järgmise saate, ma unustasin kaane (või turvaline kanal lint) ja see tuli uuesti. Loll mulle kord, häbi teile; loll mulle kaks korda...

Järgmine probleem on see, et #39; s raske levida. See nr 39, te peen pulber, mis kooki üles konteinerisse, mis nõuab tugevat loksutamist. Siis, kui see välja tuleb, on raske eesmärk, sest see hõljub ära.


Eemalda sammal katusel: tsingi alusel, granuleeritud vormis (Lilly Miller sambla välja)

Nagu sammal B nõud, Moss, Lilly Miller: on 99% tsink sulfaat monohüdraat. Samad toimeained, erineva tekstuuri ja jaotussüsteem.

Mulle meeldib:

Moss on detailsem--vähem lahtist--siis Moss B nõud. Seetõttu on lihtsam raputada.

Mulle meeldib ka sambla välja #39; s 6 LB plastnõus. Kuus naela on natuke raske hoida, kui alguses värisemine, kuid see heledamaks kuni päris kiiresti.

Mida ma Don #39; t nagu:

Mitte eriti.Moss B nõud on tavaliselt odavam kui sammal välja. Praegu on Moss välja umbes $3,95 naela; Moss B nõud on $3.42 naela eest.


Eemalda sammal katusel: roheline ja DIY

Ma ei saa isiklikult garanteerida järgmised, kuid see on pärit meie muru hooldus juhend, Kelly Burke, kes ei.

Ta ütleb meile, et 4 untsi Ultra Dawn nõudepesuvahend segada ühe galloni vett ei ole ainus aquot; greenquot; Moss-killerbut super-odav üks, liiga.

Teine moss-tapmine võimalus on segada üks osa vett ühe osa valgendi. Mitte nõuda seljakott putukate-pihusti kaudu. Valgendi on väga tõhus, vabastades oma moss katuse kohta.Paari:Katuse kinnitamine ja katuse kontrolli Järgmise:Kuidas säästa kodus Remodeling kulud