Redoing oma kodu? Ära unusta katuse!

- Sep 28, 2016-

Ei ole midagi, mis toob esile segatud emotsioone päris kodu renoveerimine plaanis kiirustada. Ühest küljest on põnev! Sa saad saate vaadata uus sisustus, värvi toonides, vaatas teiste inimeste kodude pildid ja kujutlevad täpselt oma unistuste maja võib nägema – milline võiks olla parim viis oma stiili ja maitse. See on ka lõbus osa renoveerimine (peale vaadates valmistoote, muidugi!) – kuid see emotsioon võib olla raske meenutada, kui sa ei tunne jõllis uue toote kleebis šokk, tegemist raske töövõtjatega tõstatada struktuuriprobleeme, mis teie kodus, et sa ei teadnud tegutsenud või isegi wading läbi saepuru ja hulkuvate juhtmestik teed osaliselt ehitatud köök, mis tundub nagu see oleks kunagi saada teha. Kõiksugu tunded renoveerimine spektrist, alatu hirm ja ärevus kokku bliss, kuid suurim risk kui protsessi renoveerimine läheb kohta on need tunded saavad nii oma otsuse ja sa saad kuidagi mööda midagi kombinowałem protsessi, vaid mida seda oma maja vajadustele.

Paljud meist on standard nimekiri asjadest, mida me jookseb läbi meie kodu renoveerimine kontroll-loend, kui me kaalub me muudaks andmeid meie kodudes. Mõned neist asjadest on puhtalt kosmeetilised – uus mööbel, erinevatele värvitoonides ja mõned on struktuuri, meeldib millega seda alatasa lekkiv toru või installida uus valgustus, mis ei tundu see aeg-sõitis siia 70ndatel. Kõik see kraam tuleb meelde, sest see on otse meie ees, igal hommikul, kui me ärkama, kogu päeva nagu me käime meie kodu ümber ja kui me läheme magama öösel. Mida meil on sageli raskem aega meenutades on on sama oluline hoolitsevad välimised aspekte meie kodudes, eriti katuse, kui me valmistub kevadel renoveerimise kiirustada.

Me mõistame, et kuna meil katus firma, siis võib pöörata silmad kui me ütlen teile, et see on oluline saada oma katuse välja ja regulaarselt hooldatud. Kuid meil see äri, sest usume tõeliselt õige katuse hoolduse tähtsust ning me mõistame, kui palju head a hästi hooldatud katuse saab teha kodu- või kuidas halb seda saab, kui lasete oma katuse lagunevad ja halveneb ilma õige palju tähelepanu, liiga kaua.

Meie katuse on ainus asi, mis tõesti kaitsta oma kodu, samuti iga inimene ja tükk vara

kuum suvi päike, külm talvel temperatuur, laseb tuule, vihma, lume ja rahe, et tundub, et juhtuda on hetkega. Kui te ei hoolitse oma katuse, nende interjööri renoveerimine ES absoluutselt mõttetu nagu hallituse ja hallituse kasvada oma kodus tõttu kondenseerumist, praod hakata vormi struktuuri oma maja lekkeid start püsti hüppama ja palju muud. Vahetuseks on plaanid muuta midagi oma kodu kohta, kui teil vaadata läbi tervise ja ohutuse teie katuse meiega kontakti saada ja planeerimise üks meie kogenud alltöövõtjate tulla ja vaadata. See läheb topelt, kui kodus on vanem, või kui te ei ole olnud kuigi-vaatas katusele palju struktuurilise kahju, mis võib juhtuda ajas on raske näha, ja ei ole tõesti ilmnevad kuni vaatate läbi lakke valada vett või tabavad mõned vastik struktuurseid kahjustusi, mis aega võtab kogu raha te ei kavatse kulutada just selle probleemi uue valgusti.

Seda kõike saab vältida lihtsalt kui ta tuleb et katus, veenduge, et palgata keegi te usaldate ja räägime katuse remont ja hooldus on meil pakkuda erinevaid võimalusi. Õiguse katusvalmis me lihtsalt põnevil renoveerimine hooajal, nagu sa oled, ja me ootame, aidata oma kodu välja näha ja turvalisust tagada.

Paari:Parim vahel tsemendi & metallist katus kaua kestev tugevust Järgmise:Metallist katusekivid kohta